Podpałka w kostce BCB FireDragon - 27g x 6 szt.

15,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Podpałka w kostce BCB FireDragon to innowacyjne i niezawodne paliwo, wytwarzane w 100% z naturalnego biopaliwa.

Wyjazd survivalowy, szalony weekend pod namiotem czy grill lub ognisko z przyjaciółmi – podczas każdej z tych aktywności konieczna będzie dobra jakościowo podpałka, która pomoże w rozpaleniu ognia, nawet w mało komfortowych warunkach. Sprzęt ten niezbędny jest podczas różnego typu wypraw, będąc jednym z ważniejszych elementów ekwipunku rozsądnego mężczyzny. Warto zaopatrzyć się w choć jeden zestaw, który może przydać się nawet w najmniej oczekiwanym momencie.

Jedną z najlepszych na rynku jest podpałka w kostce BCB FireDragon, która nie tylko nadaje się do różnego typu kuchenek przenośnych, ale może być też stosowana do rozpalenia ogniska czy grilla. Podpałka sprawdza się również jako bezwodne mydło, którym można zdezynfekować ręce czy inne części ciała. Jest to więc produkt funkcjonalny i niezwykle przydatny w warunkach polowych.

Podpałka BCB FireDragon to paliwo wykonane w całości z surowców naturalnych, co zostało dostrzeżone przez Walijskie Centrum , które przyznało jej nagrodę za innowacyjność. Produkt jest bezpieczny dla środowiska, nie zawiera toksyn i szkodliwych substancji. Pozostawia on także bardzo mało sadzy i jest bezwonny, może być więc używany również w pomieszczeniu czy namiocie.

Co więcej, podpałka doskonale rozpala się bez względu na panujące warunki atmosferyczne, nawet wtedy, gdy jest mokra czy zalana. Nie trzeba więc martwić się, że posiłek nie zostanie przygotowany. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie outdoorowym – nie wahaj się. Marka BCB oferuje najwyższej klasy produkty.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- 27 g x 6


 

Opinie
zamawiam Zamknij