5.8174_1.jpg

Pistolet wiatrówka IWI JERICHO B 4,5 mm BB 23-strzał. CO2 (5.8174)

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet wiatrówka IWI JERICHO B 4,5 mm BB 23-strzał. CO2 (5.8174)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 5.8174
EAN: 4000844508546
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
309,00 zł

 


 Wiatrówka pistolet IWI Jericho B to pneumatyczna replika izraelskiego pistoletu produkowanego przez koncern IWI (Israel Weapon Industries).
Tak jak w oryginalnej konstrukcji, szkielet wykonano z wysokiej jakości polimeru, natomiast zamek jest całkowicie metalowy. Dzięki temu, pistolet jest lekki i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne i zużycie.

 

Pistolet IWI Jericho B zasila pojedyncza kapsuła CO2 montowana w magazynku wsuwanym do rękojeści, co pozwala na szybką wymianę źródła zasilania w sposób identyczny jak w palnym odpowiedniku.
IWI strzela kulkami stalowymi 4,46 mm, do magazynka mieszczą się aż 23 sztuki amunicji, co pozwala dłużej cieszyć się strzelaniem, bez konieczności częstego przerywania zabawy w celu doładowania kulek.
Prędkość wylotowa śrutu wynosi około 130 m/sek., co zapewnia dobrą celność strzałów na odległość do kilkunastu metrów.
Duża moc kulek pozwala strzelać nie tylko do celów papierowych, ale także do wszelkiego rodzaju pojemników z wodą lub innych miękkich obiektów. Jedna kapsuła CO2 wystarcza do oddania około 70 równych strzałów.

 

Metalowy zamek pistoletu jest ruchomy, strzelec może po załadowaniu magazynka odciągnąć go w tył, by odwieść kurek i skrócić drogę spustu.
Takie rozwiązanie powoduje, że do oddania strzału potrzebna jest mniejsza siła nacisku na język spustowy, a to przekłada się na precyzję oddanego strzału.
Możemy też prowadzić ogień w trybie Double Action, czyli przy zwiększonej drodze spustu, w trakcie ściągania kurek zostaje odwiedziony przez samonapinacz.

 

Wiatrówkę IWI Jericho B wyposażono w bezpiecznik nastawny, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania.
Gdy skrzydełko znajduje się w dolnym położeniu i widoczna jest czerwona kropka, oznacza to, iż wiatrówka jest gotowa do oddania strzału.
Po zabezpieczeniu, ściągnięcie spustu staje się niemożliwe, a co za tym idzie, nie może paść przypadkowy wystrzał.
Załadowanym pistoletem radzimy zawsze posługiwać się z włączonym zabezpieczeniem, wyłączamy je dopiero w chwili wprowadzania muszki i szczerbiny na cel, który chcemy ostrzelać.

 

Pod lufą, w dolnej części szkieletu znajduje się szyna montażowa 22 mm, na której można zainstalować dodatkowe wyposażenie taktyczne, np. celownik laserowy eliminujący konieczność zgrywania przyrządów,
co znacznie przyspiesza moment oddania pierwszego strzału, innym polecanym przez nas urządzeniem do montażu jest latarka,
dzięki której możemy trenować strzelanie w półmroku lub kompletnej ciemności – taka zabawa dostarczy dodatkowych wrażeń.

 

Pistolet Jericho B, oprócz niezawodności i wykonania z doskonałych materiałów gwarantujących długotrwałe użytkowanie, to także niezwykle ciekawy design, zgodny z nowoczesnymi trendami na rynku broni palnej.
Pistolet wygląda agresywnie, jego profilowana rękojeść zapewnia doskonałe trzymanie, a teksturowanie zapobiega wyśliźnięciu się wiatrówki z ręki.
Ponadto, na szkielet i chwyt pistoletowy naniesiono oryginalne licencjonowane oznaczenia producenta broni, co czyni ten model niezwykle atrakcyjnym dla wszystkich kolekcjonerów współczesnych militariów.
Konstrukcja IWI to wyśmienita propozycja dla wszystkich osób pragnących doskonalić swe umiejętności strzeleckie, spróbować swych sił w rekreacyjnym strzelaniu do różnych celów,
a jednocześnie pragnących posiadać replikę niezwykle oryginalnej konstrukcji.

DANE TECHNICZNE

Kaliber [mm] 4,5 mm
Magazynek jest
Możliwość zamontowania
celownik laserowy,
latarka
Odrzut brak
Pojemność magazynka [szt.] 23
Prędkość początkowa [m/s] 115
Regulowany spust nie
Typ spustu DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
Typ śrutu BB
Typ szyny 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie? nie
Zabezpieczenia
Ilość bezpieczników 1
Typ zabezpieczenia bezpiecznik manualny
Zasilanie
Ilość strzałów z jednostki zasilania 70
Typ zasilania CO2 12 g
Dane dodatkowe
Kolor czarny
Materiał obudowy polimer
Wymiary
Długość całkowita [mm] 190
Masa [g] 548
Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Informacje producenta
Producent IWI (Israel Weapon Industries)/Umarex, Niemcy
EAN 4000844508546
Symbol dostawcy 5.8174

Więcej informacji
Kod SKU5.8174
ProducentIWI
Rodzaj zasilaniaCO-2 12g
Rodzaj lufyGładka
MagazynekTak
Tryb strzelaniaWielostrzałowe
Kaliber4,46 mm BBs
Rodzaj śrutuKulka stalowa BB
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN4000844508546
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com