Pistolet na kule gumowe Umarex HDP 50 RAM T4E k.50 (2.4766)

Special Price 399,00 zł

Normalna cena: 499,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Umarex T4E HDP 50 kal. .50 zasilany kapsułami CO2

Pistolet obronno treningowy wystrzeliwujący kule gumowe i pieprzowe o kalibrze .50 (12,7 mm). Przeznaczenie: samoobrona, szkolenia i treningi strzeleckie, strzelectwo rekreacyjne, kolekcjonerstwo.

Budowa pistoletu

Budowa pistoletu na kule gumowe i pieprzowe HDP 50 oparta jest na metalowym szkielecie i polimerowym, odpornym na uszkodzenia korpusie zewnętrznym. Design pistoletu oparto na współczesnych pistoletach palnych. Design elementów przypomina nam samopowtarzalne modele z rodziny CZ oraz modele Sig Sauer.

W pistolecie zastosowano takie elementy broni palnej jak: szyna akcesoryjna typu Picattinny służąca do montażu celownika laserowego lub latarki, wygodny bezpiecznik spustowy, profilowana, antypoślizgowa rękojeść oraz powiększony kabłąk spustowy umożliwiający strzelania w rękawiczkach.

Ładowanie pistoletu

Pistolet na kule gumowe model Umarex T4E HDP posiada magazynek wbudowany, zintegrowany, mieszczący 6 kul. Ładowanie jest bardzo łatwe i szybkie. W magazynku możemy stosować różnego rodzaju kule.

Energia wystrzelonej kuli

Z jednej, pełnej kapsuły CO-2 możemy z tego pistoletu oddać ok 30 równych strzałów. W zależności od rodzaju użytej kuli i temperatury zewnętrznej maksymalna prędkość początkowa kuli osiąga ok 110 m/sekundę. Energia pocisku w przypadku kuli gumowej wynosi ok. 11 dżuli. Jest to wersja produkowana specjalnie na rynek polski. W pistolecie możemy użyć kul gumowych oraz kul z pyłem pieprzowym, które po trafieniu w cel rozbijają się tworząc gęstą chmurę obezwładniającego gazu pieprzowego. Skuteczny, maksymalny zasięg obezwładniający zarówno dla kul gumowych jak i pieprzowych wynosi ok. 10-12 metrów.

Zasilanie pistoletu

Pistolet HDP zasilany jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w rękojeści pistoletu. Mechanizm przebijania kapsuły zastosowany w tym modelu pozwala przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy użyć pistoletu. Dzięki temu rozwiązaniu pistolet jest zawsze gotowy do szybkiego i skutecznego użycia pistoletu z gwarancją pełnej wydajności kapsuły za każdym użyciem.

Celowniki

Pistolet ma tradycyjne przyrządy celownicze: muszka i szczerbinka ze światłowodami ułatwiającymi celowanie w wieczornych porach lub trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, gęsta mgła)

Bezpiecznik

Pistolet T4E HDP 50 wyposażono w bezpiecznik spustowy, dzięki któremu pistolet nie odda niekontrolowanego strzału.

Podsumowanie

Pistolet UMAREX T4E model HDP 50 to łatwy w obsłudze, dość mocny pistolet na popularne ostatnio kule gumowe i pieprzowe. Może z powodzeniem służyć zarówno do celów obronnych jak i do treningu strzeleckiego.

- Energia kinetyczna naboju: 11 J
- Ilość szyn montażowych: 1
- Kaliber: .50
- Materiał korpusu: polimer
- Muszka: jest
- Pojemność magazynka: 6
- Szczerbinka: jest
- Typ szyny: 22 mm (picatinny)
- Ilość bezpieczników: 1
- Typ zasilania:  CO2 12 g
- Długość całkowita: 213 mm
- Masa: 682 g

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- Energia kinetyczna naboju: 11 J
- Ilość szyn montażowych: 1
- Kaliber: .50
- Materiał korpusu: polimer
- Muszka: jest
- Pojemność magazynka: 6
- Szczerbinka: jest
- Typ szyny: 22 mm (picatinny)
- Ilość bezpieczników: 1
- Typ zasilania:  CO2 12 g
- Długość całkowita: 213 mm
- Masa: 682 g
Opinie
zamawiam Zamknij