Pistolet na kule gumowe Umarex HDP 50 RAM T4E k.50 (2.4766)

499,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Umarex T4E HDP 50 kal. .50 zasilany kapsułami CO2

Pistolet obronno treningowy wystrzeliwujący kule gumowe i pieprzowe o kalibrze .50 (12,7 mm). Przeznaczenie: samoobrona, szkolenia i treningi strzeleckie, strzelectwo rekreacyjne, kolekcjonerstwo.

Budowa pistoletu

Budowa pistoletu na kule gumowe i pieprzowe HDP 50 oparta jest na metalowym szkielecie i polimerowym, odpornym na uszkodzenia korpusie zewnętrznym. Design pistoletu oparto na współczesnych pistoletach palnych. Design elementów przypomina nam samopowtarzalne modele z rodziny CZ oraz modele Sig Sauer.

W pistolecie zastosowano takie elementy broni palnej jak: szyna akcesoryjna typu Picattinny służąca do montażu celownika laserowego lub latarki, wygodny bezpiecznik spustowy, profilowana, antypoślizgowa rękojeść oraz powiększony kabłąk spustowy umożliwiający strzelania w rękawiczkach.

Ładowanie pistoletu

Pistolet na kule gumowe model Umarex T4E HDP posiada magazynek wbudowany, zintegrowany, mieszczący 6 kul. Ładowanie jest bardzo łatwe i szybkie. W magazynku możemy stosować różnego rodzaju kule.

Energia wystrzelonej kuli

Z jednej, pełnej kapsuły CO-2 możemy z tego pistoletu oddać ok 30 równych strzałów. W zależności od rodzaju użytej kuli i temperatury zewnętrznej maksymalna prędkość początkowa kuli osiąga ok 110 m/sekundę. Energia pocisku w przypadku kuli gumowej wynosi ok. 11 dżuli. Jest to wersja produkowana specjalnie na rynek polski. W pistolecie możemy użyć kul gumowych oraz kul z pyłem pieprzowym, które po trafieniu w cel rozbijają się tworząc gęstą chmurę obezwładniającego gazu pieprzowego. Skuteczny, maksymalny zasięg obezwładniający zarówno dla kul gumowych jak i pieprzowych wynosi ok. 10-12 metrów.

Zasilanie pistoletu

Pistolet HDP zasilany jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w rękojeści pistoletu. Mechanizm przebijania kapsuły zastosowany w tym modelu pozwala przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy użyć pistoletu. Dzięki temu rozwiązaniu pistolet jest zawsze gotowy do szybkiego i skutecznego użycia pistoletu z gwarancją pełnej wydajności kapsuły za każdym użyciem.

Celowniki

Pistolet ma tradycyjne przyrządy celownicze: muszka i szczerbinka ze światłowodami ułatwiającymi celowanie w wieczornych porach lub trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, gęsta mgła)

Bezpiecznik

Pistolet T4E HDP 50 wyposażono w bezpiecznik spustowy, dzięki któremu pistolet nie odda niekontrolowanego strzału.

Podsumowanie

Pistolet UMAREX T4E model HDP 50 to łatwy w obsłudze, dość mocny pistolet na popularne ostatnio kule gumowe i pieprzowe. Może z powodzeniem służyć zarówno do celów obronnych jak i do treningu strzeleckiego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij