Pistolet maszynowy ASG IWI UZI SMG SD sprężynowy (2.5106)

Pistolet maszynowy ASG IWI UZI SMG SD sprężynowy (2.5106)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet maszynowy ASG IWI UZI SMG SD sprężynowy (2.5106)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.5106
EAN: 5908262140326
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
129,00 zł
- producent: Umarex
- materiał: abs + metal
- napęd: sprężynowy
- system hop-up
- bezpiecznik nastawny
- pojemność magazynka: 365 kulek
- masa: 638 g
- długość całkowita: 599-794 mm
- prędkość początkowa: 250 fps

Pistolet maszynowy ASG IWI UZI SMG SD to sprężynowa replika izraelskiego pistoletu maszynowego UZI. Wykonano ją z wysokiej jakości polimeru zapewniającego dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, o które nie trudno podczas intensywnego użytkowania. W konstrukcji znalazły się też metalowe elementy, dodatkowo zwiększające jej wytrzymałość i urealniające jej wagę.

IWI UZI SMG SD posiada system hop-up stabilizujący tor lotu kulki, a co za tym idzie zwiększający celność oddawanych strzałów. Pojemny magazynek typu hi–cap, mieszczący łącznie 365 kulek, gwarantuje długą zabawę bez konieczności częstego uzupełniania amunicji. Dźwignia przeładowania (naciągająca sprężynę), umiejscowiona podobnie jak w wersji bojowej w górnej części pokrywy komory zamkowej, umożliwia szybkie i wygodne przeładowanie. UZI SMG SD posiada składaną kolbę stabilizującą replikę podczas strzelania. Po złożeniu kolby możemy znacznie łatwiej przenosić replikę. W zestawie znajduje się atrapa tłumika dźwięku nakręcana bezpośrednio na lufę. Dzięki zamontowaniu jej, UZI nabiera wyjątkowego wyglądu, kojarzącego się ze skrytymi działaniami jednostek specjalnych.

Prędkość początkowa wystrzeliwanych kulek wynosi 250 fps, co umożliwia celne strzelanie na krótkich i średnich dystansach do 20 metrów. IWI UZI SMG SD wyposażono w regulowany celownik przeziernikowy (2 nastawy). Na replice ASG znajdują się licencjonowane oznaczenia producenta IWI (Israel Weapon Industries), co czyni ją doskonałym elementem każdej kolekcji airsoftowej.

Niewielka cena, ciekawy kształt, wierność odwzorowania detali i niezawodność to niewątpliwe zalety UZI SD ASG, które decydują o popularności tego modelu wśród naszych klientów.

Cechy:

- Zwarta i lekka konstrukcja

- Zalecana masa używanych kulek: 0,12/0,20 g

Więcej informacji
Kod SKU2.5106
ProducentIWI
EAN5908262140326
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com