GF.ICS-02-033483_0.jpg

Pistolet ASG SARSILMAZ SAR 9.II GBB (ICS-02-033483)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet ASG SARSILMAZ SAR 9.II GBB (ICS-02-033483)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.ICS-02-033483
EAN: 5902543976857
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
899,99 zł

Replika pistoletu SARSILMAZ SAR 9.II GBB

Licencjonowana replika Sarsilmaz czyli jednego z największych tureckich producentów broni palnej, wyprodukowana przez ICS. Pistolet SAR 9 to wiernie odwzorowana, cywilna wersja pistoletu SAR 9T charakteryzująca się brakiem bezpiecznika skrzydełkowego. Zamek repliki został wykonany z aluminium, natomiast szkielet z wytrzymałego tworzywa.

Na zamku jak i szkielecie - znajdziemy wszystkie oznaczenia palnego producenta oraz indywidualny numer seryjny. Wszystkie oznaczenia zostały naniesione technika laserową. Lufa wewnętrzna została osadzona na sztywno - czyli nie rusza się podczas strzelania. Na zamku również znajdziemy fosforyzujące przyrządy celownicze, ułatwiające celowanie w ciemniejszych miejscach. Modułowy chwyt pistoletowy jest specjalnie wyprofilowany, z antypoślizgową fakturą, oraz posiada wymienną tylną część by lepiej dopasować go dłoni strzelca. W zestawie znajduje się jedna dodatkowa nakładka chwytu. Zwalniacz magazynka standardowo został umieszczony po lewej stronie, jednak można go przełożyć na drugą stronę, czyniąc z niej bardziej przyjazną dla użytkowników leworęcznych. Na spodzie w przedniej części znajdziemy krótką szynę RIS do montażu oświetlenia czy celowników laserowych.

Replika doskonale prezentuje się też pod względem osiągów i jakości części wewnętrznych. W środku znalazł się napędzany green gasem system zaworów REVO pozwalający na wystrzelenie wielu pocisków na jednym ładowaniu magazynka. Replika działa w systemie blow-back a skok zamka jest niesamowicie wyraźny i mocny, dzięki czemu realizm oddawania strzałów stoi na bardzo wysokim poziomie.

W zestawie znajdziemy adapter z lewoskrętnym gwintem 14mm, który pozwoli na wyposażenie pistoletu w praktycznie dowolny tłumik dostępny na rynku airsoftowym.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- adapter tłumika 14mm CCW
- wycior

Więcej informacji
Kod SKUGF.ICS-02-033483
EAN5902543976857
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com