Pistolet ASG Heckler & Koch USP compact sprężynowy (2.5996)

169,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Sprężynowy pistolet ASG Heckler & Koch USP Compact to wierna replika palnego pierwowzoru, wykonana z doskonałej jakości materiałów, zapewniających wysoką odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie ruchome elementy, takie jak przycisk zwalniacza magazynka, przełącznik blokady zamka, kurek i bezpiecznik, działają tak jak w prawdziwej broni, co pozwala nauczyć się pełnej obsługi manualnej pistoletu.

Magazynek mieści 12 kulek, a niewielkie rozmiary i waga USP Compact umożliwiają łatwe przenoszenie go i szybkie posługiwanie się nim w ograniczonej przestrzeni. Wygodny teksturowany chwyt zapewnia pewne trzymanie broni ASG, nawet podczas dynamicznych działań na arenach airsoftowych. Przed przypadkowym wystrzałem chroni bezpiecznik skrzydełkowy, po jego zaciągnięciu nie można ściągnąć języka spustowego, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo posługiwania się tą repliką ASG.

Na pistolecie znajdują się licencjonowane oznaczenia firmy Heckler & Koch, co z pewnością docenią wszyscy kolekcjonerzy replik ASG.

Wysoka jakość i niezawodność czynią z HK USP Compact doskonały wybór dla każdego miłośnika ASG i zapewniają mu długi czas bezawaryjnego korzystania podczas rozgrywek ASG i treningów strzeleckich.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

pojemność magazynka: 12 sztuk
kaliber: 6mm
waga: 540g
długość: 172mm
bezpiecznik
energia: <0,5 Jouli
licencjonowana replika Heckler&Koch
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij