Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet ASG Heckler & Koch USP compact sprężynowy (2.5996)

Kod SKU: 2.5996
Kod EAN: 5908262150202
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
169,00 zł
Chcesz poczuć przypływ adrenaliny? Sięgnij po repliki broni palnej. Pistolety ASG pozwolą Ci stoczyć emocjonującą walkę i zapewnią ciekawą rozrywkę w gronie znajomych. ASG – Pistolety ASG HECKLER&KOCH Pistolet ASG Heckler & Koch USP compact sprężynowy łączy w sobie ciekawy design i świetną jakość. Zamów teraz bez zezwolenia.

Sprężynowy pistolet ASG Heckler & Koch USP Compact to wierna replika palnego pierwowzoru, wykonana z doskonałej jakości materiałów, zapewniających wysoką odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie ruchome elementy, takie jak przycisk zwalniacza magazynka, przełącznik blokady zamka, kurek i bezpiecznik, działają tak jak w prawdziwej broni, co pozwala nauczyć się pełnej obsługi manualnej pistoletu.

Magazynek mieści 12 kulek, a niewielkie rozmiary i waga USP Compact umożliwiają łatwe przenoszenie go i szybkie posługiwanie się nim w ograniczonej przestrzeni. Wygodny teksturowany chwyt zapewnia pewne trzymanie broni ASG, nawet podczas dynamicznych działań na arenach airsoftowych. Przed przypadkowym wystrzałem chroni bezpiecznik skrzydełkowy, po jego zaciągnięciu nie można ściągnąć języka spustowego, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo posługiwania się tą repliką ASG.

Na pistolecie znajdują się licencjonowane oznaczenia firmy Heckler & Koch, co z pewnością docenią wszyscy kolekcjonerzy replik ASG.

Wysoka jakość i niezawodność czynią z HK USP Compact doskonały wybór dla każdego miłośnika ASG i zapewniają mu długi czas bezawaryjnego korzystania podczas rozgrywek ASG i treningów strzeleckich.

Więcej informacji
Kod SKU2.5996
ProducentHECKLER&KOCH
Kod EAN5908262150202
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Pistolet ASG Heckler & Koch USP compact sprężynowy (2.5996)