Pistolet ASG Beretta M92 FS HME sprężynowy (2.5887)

189,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet ASG Beretta M92 FS HME to wiernie odtworzona, sprężynowa replika ASG włoskiego pistoletu Beretta M92.

Replika została wykonana częściowo z matowego czarnego polimeru, natomiast jej zamek jest całkowicie metalowy, co zwiększa jego żywotność i nadaje broni ASG realistycznej wagi, zbliżonej do palnego oryginału. Ponadto, pistolet posiada metalową lufę i elementy wewnętrzne, co rzadko spotyka się w tym przedziale cenowym. Teksturowane okładziny rękojeści pozwalają trzymać broń pewnie i wygodnie, co jest szczególnie ważne podczas żywiołowych rozgrywek ASG, prowadzonych na niewielkich dystansach.

Zainstalowany system hop-up pozwala oddawać celne strzały na odległość do kilkunastu metrów. Mieszczący 12 kulek magazynek jest specjalnie dociążony, co dodatkowo wpływa na wrażenie trzymania prawdziwego pistoletu. M92 FS posiada także bezpiecznik nastawny, którego przełączenie blokuje mechanizm spustowy i nie pozwala oddać strzału, dzięki czemu rośnie bezpieczeństwo zabawy.

Na zamku oraz rękojeści znajdują się licencjonowane oznaczenia i logo producenta Beretta, cechy których poszukuje każdy kolekcjoner broni ASG, ceniący sobie zgodność wyglądu repliki z palnym oryginałem.

Pistolet Beretta M92 FS HME to przede wszystkim konstrukcja wytrzymała i niezawodna, a jednocześnie dopracowana pod względem wyglądu i ciężaru w takim stopniu, by potęgować u użytkownika uczucie trzymania w ręku prawdziwego pistoletu. To doskonały wybór dla początkujących graczy ASG i osób poszukujących atrakcyjnego dodatku do swojej kolekcji pistoletów ASG.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- napęd sprężynowy
- materiał: abs + metal
- system hop-up: stały
- długość całkowita: 216 mm
- masa: 635 g
- pojemność magazynka: 12 kulek
- metalowy zamek
- prędkość początkowa: 220 fps
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij