Pistolet ASG BERETTA 92 FS CO2 (2.5994)

339,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet ASG Beretta 92 FS CO2 został bardzo dokładnie wykonany z materiałów najwyższej jakości (polimer i metal), zapewniających wysoką odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Jest to doskonały wybór dla każdego miłośnika ASG.


Beretta 92 FS zasilana jest 12-gramową kapsułą CO2 umieszczaną w magazynku, do którego mieści się aż 26 kulek. Zapas gazu wystarcza na oddanie około 200 strzałów, co jest doskonałym osiągnięciem w tym segmencie replik ASG. Dzięki dużej pojemności magazynka i wysokiej wydajności gracz może poświęcić więcej czasu na aktywną zabawę, zamiast tracić go na doładowywanie repliki ASG.


Kolejnym atutem tego modelu Beretty jest regulowany system hop-up, który w połączeniu z dużą energią wylotową kulki (około 1,6 J) zapewnia bardzo dobrą celność i zasięg strzałów. Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania 92 FS zapewnia bezpiecznik nastawny, który po przełączeniu na pozycję „safe” uniemożliwia oddanie niekontrolowanego strzału. Dodatkowym elementem zwiększającym atrakcyjność tego pistoletu ASG są licencjonowane oznaczenia producenta, co najbardziej docenią kolekcjonerzy i członkowie grup rekonstrukcyjnych.


Beretta 92 FS to niezawodność, wytrzymałość, ergonomia, bezpieczeństwo użytkowania i wysoka wydajność; czyli cechy, których od swojej repliki ASG wymaga każdy airsoftowiec. Jeśli dodamy do tego przystępną cenę, otrzymamy pistolet ASG, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- materiał: polimer/aluminium/stal
- długość całkowita: 203 mm
- pojemność magazynka: 26 kulek
- energia: ok. 2 J
- masa: 630 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij