Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-10 (KSI522127)

Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-10 (KSI522127)

Koszyk 0
0,00 zł

Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-10 (KSI522127)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.300-011
EAN: 4903585121275
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
259,00 zł

 

SILKY to firma japońska - czołowy producent ręcznych pił do drewna, brzeszczotów, sekatorów oraz teleskopowych pił do gałęzi.

Wytwarzane w Japoni.
Piły SILKY produkowane są z najlepszej japońskiej stali, która zapewnia niezrównaną ostrość i niesamowitą efektywność cięcia
Specjalna, opatentowana konstrukcja zębów brzeszczotów, najwyższa jakość zastosowanej stali oraz uniwersalna funkcjonalność sprawiają, że piły Silky są bardzo popularne wśród survivalowców, turystów, myśliwych, kajakarzy oraz osób poszukujących wysokiej klasy narzędzi ogrodowych.

Piły ręczne japońskiej marki Silky powstają na podstawie wielowiekowej tradycji wytwarzania niezawodnych narzędzi tnących oraz połączenia z nowoczesną technologią produkcji.
Połączenie to sprawia, że narzędzia Silky osiągają dużą wytrzymałość oraz ostrość, dzięki której uzyskujemy wysoką jakość i efektywność rżnięcia.

Piły Silky wyróżnia wyjątkowa konstrukcja zębów oraz technika piłowania „do siebie”, zapewniającą maksymalny komfort i minimalny wkład energii.
W stosunku do prostych brzeszczotów nowe ostrze o łagodnym łukowatym profilu przyspiesza cięcie i zwiększa wydajność pracy nawet o 15-20%.
Lekko owalny kształt zapobiega wypadaniu piły z rzazu oraz ułatwia ścinanie gałęzi znajdujących się ponad naszymi ramionami.

Powierzchnia ostrza jest chromowana, co zabezpiecza przed korozją, szkodliwym działaniem soków drzewnych oraz czynników atmosferycznych.
Ostre zęby dla zwiększenia wydajności są szlifowane w aż czterech płaszczyznach.
Istotny jest także fakt, że hartowaniu indukcyjnemu poddawane są jedynie brzegi zębów, dzięki czemu pozostała część brzeszczotu jest miękka i elastyczna, chroniąc tym samym przed złamaniem piły podczas pracy lub nieodpowiedniego użytkowania.

Część tnąca ma kształt klepsydry, w rezultacie brzeszczot nie blokuje się podczas cięcia tak jak to miejsce w większości pił dostępnych na rynku.
Ten charakterystyczny profil zębów nie tylko niweluje opór podczas rżnięcia, powoduje także, że powierzchnia drewna po odcięciu jest niezwykle gładka, bez zadziorów i poszarpanych brzegów.

Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-10 (300-011)
Piły Silky Gomboy wyposażone są w ostrze o długości 270 mm oraz w ergonomiczną rękojeść wykonaną z wytrzymałego i gumowanego tworzywa.
Materiał rękojeści zapobiega wyślizgiwaniu się piły z ręki oraz zapewnia wygodną i pewną pracę.
Przecinane powierzchnie są więc idealnie gładkie. Cięcie wykonuje się przyciągając ostrze do siebie bez użycia nadmiernej siły.

Wszystkie modele pił Silky Gomboy mają wymienne brzeszczoty.
Dzięki możliwości złożenia piły (dwie pozycje ustawienia ostrza w pozycji otwartej) uzyskujemy kompaktowe narzędzie, które nie zajmuje dużo miejsca w plecaku turystycznym lub podręcznej torbie myśliwego.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Typ stali węglowa - SK4
Dane dodatkowe
Materiał pokrowca brak
Wymiary
Długość całkowita [mm] 570
Długość ostrza [mm] 270
Grubość głowni [mm] 1,4
Masa [g] 295

Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące

Informacje producenta
EAN 4903585121275
Symbol dostawcy KSI522127

Więcej informacji
Kod SKUKOL.300-011
SymbolProducentaKSI522127
ProducentSILKY
EAN4903585121275
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z SILKY
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com