Paralizator PHAZZER ENFORCER- pełny zestaw (855700000)

2 990,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

 
Paralizator PHAZZER Enforcer to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne, którego podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 7,5 metra.

 Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi haczykami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej agresywnej reakcji. Paralizator razi napastnika prądem przez 10 sekund, lub do momentu wyłączenia bezpiecznikiem. W przypadku próby kolejnego ataku przez napastnika możemy poraz kolejny uruchomić prąd naciskając spust mając przy tym pełną kontrolę nad agresorem. 
 
Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000 V (ENFORCER/ DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Oferowany przez nas zestaw zawiera amerykańską kaburę kydexową Blade Tech umożliwiającą w bardzo wygodny sposób przenoszenie paralizatora. Kabura posiada możliwość regulacji kąta ułożenia urządzenia oraz adapter umożliwiający używanie kabury także przez osoby leworęczne.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo jak w przypadku tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Rękojeść paralizatora posiada gumowaną okładzinę, która zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz zapobiega ześlizgnięciu się dłoni. 

Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby mundurowe.

Aktualnie pełny zestaw zawiera: 
- paralizator Phazzer Enforcer
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 6,5 m - limonkowy (data ważnośći kartridża 24 miesiące)
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 7,5 m - brązowy
(data ważnośći kartridża 24 miesiące) 
- kydexowa kabura Blade Tech z kątem regulacji nachylenia
- polimerowa walizka transportowa
- akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh 
- ładowarka sieciowa:100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE 
- polska instrukcja obsługi


Paralizator PHAZZER ENFORCER przeszedł pozytywnie badania CENTRUM OCENY, BADAŃ I ROZWOJU SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ELEKTROTECHNICZNEGO ELTEST w Warszawie i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: RK0037P

Paralizator jest również chętnie używany przez służby ochrony do zapewnienia bezpieczeństwa.

 

phazzer

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
- napięcie: 55 000V
- średnia wartość prądu w obwodzie: 2,5mA
- częstotliwość impulsu: 21PPS (impulsów na sekundę)
- czas trwania impulsu: 2μs (mikrosekundy)
- czas działania urządzenia na napastnika: 5 sekund (lub do wyłączenia)
- wbudowany celownik laserowy: 650 nm (włączany automatycznie po odbezpieczeniu)
- wbudowana latarka 3W L.E.D: 160 lumenów – zasięg do 45m
- obudowa: wysokiej jakości polimer
- wymiary: 159x112mm (z kartridżem 202x112mm)
- waga z akumulatorem: 345g
Opinie
zamawiam Zamknij