Paralizator PHAZZER ENFORCER- pełny zestaw (855700000)

2 990,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

 
Paralizator PHAZZER Enforcer to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne, którego podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 7,5 metra.

 Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi haczykami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej agresywnej reakcji. Paralizator razi napastnika prądem przez 10 sekund, lub do momentu wyłączenia bezpiecznikiem. W przypadku próby kolejnego ataku przez napastnika możemy poraz kolejny uruchomić prąd naciskając spust mając przy tym pełną kontrolę nad agresorem. 
 
Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000 V (ENFORCER/ DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Oferowany przez nas zestaw zawiera amerykańską kaburę kydexową Blade Tech umożliwiającą w bardzo wygodny sposób przenoszenie paralizatora. Kabura posiada możliwość regulacji kąta ułożenia urządzenia oraz adapter umożliwiający używanie kabury także przez osoby leworęczne.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo jak w przypadku tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Rękojeść paralizatora posiada gumowaną okładzinę, która zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz zapobiega ześlizgnięciu się dłoni. 

Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby mundurowe.

Aktualnie pełny zestaw zawiera: 
- paralizator Phazzer Enforcer,
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 4,5 m,
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 7,5 m,
- kydexowa kabura Blade Tech z kątem regulacji nachylenia,
- polimerowa walizka transportowa,
- akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh 
- ładowarka sieciowa:100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE 
- polska instrukcja obsługi


Paralizator PHAZZER ENFORCER przeszedł pozytywnie badania CENTRUM OCENY, BADAŃ I ROZWOJU SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ELEKTROTECHNICZNEGO ELTEST w Warszawie i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: RK0037P

Paralizator jest również chętnie używany przez służby ochrony do zapewnienia bezpieczeństwa.

 

phazzer

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
- napięcie: 55 000V
- średnia wartość prądu w obwodzie: 2,5mA
- częstotliwość impulsu: 21PPS (impulsów na sekundę)
- czas trwania impulsu: 2μs (mikrosekundy)
- czas działania urządzenia na napastnika: 5 sekund (lub do wyłączenia)
- wbudowany celownik laserowy: 650 nm (włączany automatycznie po odbezpieczeniu)
- wbudowana latarka 3W L.E.D: 160 lumenów – zasięg do 45m
- obudowa: wysokiej jakości polimer
- wymiary: 159x112mm (z kartridżem 202x112mm)
- waga z akumulatorem: 345g
Opinie

Opinie o Paralizator PHAZZER ENFORCER- pełny zestaw (855700000)

Recenzja
Skąd wiesz że działa fantastycznie skoro nie próbowałeś?
Ogólnie świetny sprzęt
Ocena
Paweł (Dodano 28.06.2019)
Polecam na 100%
Działa fantastycznie mam nadzieje ze nie będzie potrzeby .
Ocena
Marcin (Dodano 06.12.2018)
Produkt Zgodny z Opisem
Produkt Zgodny z Opisem
Ocena
sylwester (Dodano 23.08.2015)
ok
ok
Ocena
jarek (Dodano 09.12.2014)
Super polecam.
Powiem szczerze, phazzerem uratowałem samochód przed bezczelną kradzieżą, wystarczyło porazić jednego opryszka, drugi na szczęście zrozumiał powagę sytuacji i wziął nogi za pas.
Ocena
Wacław (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię