Paracord 550, linka spadochronowa, 30m, kolor 23 Desert Camo

Paracord 550, linka spadochronowa, 30m, kolor 23 Desert Camo

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Paracord 550, linka spadochronowa, 30m, kolor 23 Desert Camo

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: P550.3023
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł
Podczas survialu musisz być przygotowany na wiele niespodziewanych okoliczności. Wybierając linki paracord oraz wykonane z nich bransolety, zyskasz przydatny drobiazg, który przyda się w terenie. Linki paracord są niesamowicie wytrzymałe, odporne na pleśń, promieniowanie UV oraz przebarwienia. Zachowują swoje właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Nie czekaj więc dłużej i już teraz spraw, aby Paracord, linki, bransolety Paracord 550, linka spadochronowa, 30m, kolor 23 Desert Camo zagościła w Twoim wypadowym plecaku. Zamów już teraz!

Linka spadochronowa paracord 550 o długości 30 metrów, w kamuflażu desert camo.

Paracord 550 to nylonowa linka o wytrzymałej konstrukcji, składającej się z 7 cienkich splatanych rdzeni umieszczonych w mocnym oplocie. Pierwotnie paracord był wykorzystywany jako linka spadochronowa, obecnie wykorzystywany jest jako zapas liny praktycznie do wszystkiego, począwszy od sznurowadeł, linki montażowej, wykonywania galanterii taktycznej poprzez typowo survivalowe zastosowania.

Paracord nie zmienia swoich właściwości pod wpływem wilgoci, nie butwieje, szybko schnie, jest elastyczny (pod obciążeniem ) Do największych zalet paracordu jest ogromna wytrzymałość na obciążenie, wytrzymuje bowiem około 250 kg ciężaru statycznego.

Zastosowanie:

- do mocowania sprzętu
- do zastosowań obozowych i survivalowych
do wykonywania galanterii taktycznej, oplotów i chwytów
przydatny w wielu codziennych sytuacjach

Uwaga!

Nie wolno używać paracordu do asekuracji i zjazdów.

Więcej informacji
Kod SKUP550.3023
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com