Paliwo żelowe BCB FireDragon 250ml

19,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Paliwo żelowe BCB FireDragon to najwyższej jakości podpałka ekologiczna, która bez problemu rozpali ogień w każdych warunkach.

Warunki polowe podczas wyjazdu survivalowego czy pod namiot wymagają specjalnego ekwipunku. Należy zabrać ze sobą wyłącznie sprzęt najlepszej jakości, który nie zawiedzie i pomoże spędzić ten czas bezpiecznie. Istotne jest zabranie ze sobą odpowiedniego paliwa do kuchenki outdoorowej, palnika czy grilla, które pomoże przygotować jedzenie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Doskonały wybór to paliwo żelowe FireDragon, które wyprodukowała brytyjska firma BCB współpracując z naukowcami z Cardiff University. Gwarantuje to najwyższą jakość paliwa oraz jego innowacyjność, a także bezpieczeństwo użycia. Marka BCB od lat dba o miłośników outdooru i survivalu, więc wszystkie jej produkty warte są miejsca w plecaku.

Paliwo wykonano w całości z naturalnych składników, w tym etanolu pozyskanego ze zboża. Dzięki temu produkt jest nietoksyczny i bezpieczny zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Co więcej, paliwo to sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych i może być stosowane także w pomieszczeniu ze względu na bezzapachową formę i brak azotu czy siarki w składzie.

Paliwo ma formę gęstego żelu, który nie kapie i jest niezwykle wydajny. Jego płomień pali się czysto i może być stosowany nie tylko jako paliwo, ale także rozpałka, a nawet – bezwodny środek dezynfekujący. Dzięki temu produkt jest wielofunkcyjny i sprawdza się w wielu sytuacjach, przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi.

Paliwa marki BCB to idealny sprzęt do plecaka każdego miłośnika aktywnego wypoczynku i survivalu!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: FireDragon
- pojemność: 250 ml
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij