Organizer do kluczy KeySmart model KeyStax, czerwony

Organizer do kluczy KeySmart model KeyStax, czerwony

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Organizer do kluczy KeySmart model KeyStax, czerwony

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KS301.RED
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
59,00 zł
Mała rzecz, a jaka przydatna! Zyskaj gadżet, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie różnych akcesoriów albo pozwoli mieć klucze zawsze w zasięgu dłoni. Karabińczyki, breloki, smycze KEYSMART Organizer do kluczy KeySmart model KeyStax, czerwony zaskoczy Cię nie tylko funkcjonalnością, ale także wysoką jakością i trwałością. Zamów już teraz!

Organizer do kluczy KeySmart model KeyStax to utrzymany w stylu szwajcarskiego scyzoryka, kieszonkowy gadżet, dzięki któremu nasze klucze będą zawsze w idealnym porządku i bez problemu pomieszczą się w kieszeni.


KeyStax to wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu i stali organizer do kluczy, pełniący jednocześnie funkcję breloka.

Konstrukcja organizera KeyStax została oparata na szwajcarskim scyzoryku wojskowym, który na swoim pokładzie posiada nawet kilkadziesiąt składanych narzędzi. Organizer umożliwia bardzo prostą i niesamowicie skuteczną organizację przenoszonych kluczy na wzór narzędzi scyzoryka. Takie rozwiązanie pozwala przenosić klucze w idealnym porządku, zminimalizować ich objętość i w efekcie cieszyć się modnym i praktycznym gadżetem na co dzień.

KeyStax to wersja o powiększonej konstrukcji, na 8 dłuższych kluczy. W razie potrzeby, KeyStax można oczywiście rozbudować (nawet do 100 kluczy), łącząc go z kolejnymi organizerami (dostępne w osobnej ofercie). Powiększone stalowe kółko umożliwia przypięcie pilota/kluczy do samochodu lub innych akcesoriów. 

Zestaw nie zawiera pilota do auta i kluczy.


Cechy:

łatwy montaż
nowoczesna i pragmatyczna konstrukcja
stalowe kółko do mocowania innych akcesoriów
mieści do 8 kluczy
dostępny w różnych kolorach

Więcej informacji
Kod SKUKS301.RED
ProducentKEYSMART
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com