Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Maski przeciwgazowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Maska ochronna jednorazowa czy materiałowa maseczka, zapakowana w apteczce lub w innym miejscu, to rzecz niezbędna podczas podróży, zwłaszcza survivalowych. Zajmuje naprawdę bardzo niewiele miejsca, a przydaje się w najróżniejszych okolicznościach, o każdej porze roku.

Maski ochronne jednorazowe: nie tylko dla chorych

Pandemia spowodowała, że maski ochronne jednorazowe pojawiły się dosłownie wszędzie. Warto jednak pamiętać o innych zastosowaniach takich masek – mogą pomóc poruszać się w terenie podczas suszy, wiatru, gdy piach gnany wiatrem sypie nam nieprzyjemnie w twarz. Nie będą nas chronić w takim stopniu, jak maska przeciwgazowa czy inna profesjonalna, to jasne, ale warto mieć je w plecaku.

Maseczki z materiału jako ochrona przed zanieczyszczeniem

Materiałowa maseczka będzie świetna dla tych, którzy szukają czegoś mocniejszego, niż jednorazowe maski ochronne. Podczas jazdy rowerem czy biegania sprawdzi się idealnie, a dzięki wielorazowemu użytkowaniu nie produkujesz tylu śmieci, co przy maskach jednorazowych.

 

Jeśli dodatkowo wybierzemy maseczki z materiału z wymienialnym filtrem, to już zyskujemy całkiem niezłą ochronę podczas takich czynności, jak malowanie czy klejenie – oczywiście zgodnie z zaleceniami producentów takich chemikaliów, bo czasem podawane są konkretne zabezpieczenia, których warto użyć.    

Dla profesjonalistów: maski przeciwgazowe wojskowe

Osoby, które chcą poczuć prawdziwy klimat survivalu, albo sprawdzić się w warunkach zbliżonych do tych, w jakich trenują żołnierze, poszukują często masek przeciwgazowych wojskowych. Dla amatorów sztuki przetrwania taka maska przeciwgazowa to bardzo ciekawy gadżet i potrzebny element wyposażenia.

Kultowa maska przeciwgazowa buldog

Inaczej model MP-4, czyli bardzo popularna maska przeciwgazowa, zdecydowanie dużo wygodniejsza od poprzedniego popularnego modelu, nazywanego przez użytkowników “słoniem”. Maska przeciwgazowa buldog zasłania całą twarz, dzięki swojej konstrukcji umożliwia lepsze widzenie otoczenia i łatwiejsze poruszanie się w masce. Była stosowana przez wojsko polskie, stąd jej status kultowej i ciągła popularność.  

 

 

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com