Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż Victorinox Hunter Pro, pomarańczowy z nylonowym etui (0.9410.9)

Kod SKU: 0.9410.9
Kod EAN: 5908262169532
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
419,00 zł Darmowa dostawa


Nóż Victorinox Hunter Pro to nóż składany, zaprojektowany od podstaw jako narzędzie dla myśliwych, doskonale sprawdzające się również w codziennym, miejskim użytkowaniu.


Głownia modelu Victorinox Hunter Pro została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest produkowana na zamówienie tej szwajcarskiej firmy. Lata doświadczeń pozwoliły na uzyskanie optymalnych parametrów jakościowych materiału. Dzięki temu nóż myśliwski długo trzyma ostrość i jednocześnie nie stwarza problemów podczas ostrzenia. Głownia posiada kształt zmodyfikowanego spear pointa. Elementami charakterystycznymi tego modelu są niski szlif oraz wyraźne fałszywe ostrze wpływające na właściwości penetracyjne. Klinga posiada użytkową długość 10 centymetrów, co jest parametrem w zupełności wystarczającym zarówno do zastosowań myśliwskich, jak i tych związanych z codziennym, miejskim użytkowaniem.

Dużą zaletą jest możliwość bezproblemowego otwierania noża jedną ręką. Jest to możliwe dzięki owalnemu otworowi w głowni. Dostęp do niego jest intuicyjny i prosty zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Powierzchnia głowni została wykończona metodą piaskowania, dzięki czemu posiada matowy, odporny na zabrudzenia odcień. Na grzbiecie znajduje się poprzecznie ponacinana rampa pod kciuk, na której możemy wygodnie oprzeć palec podczas pracy. Krawędź tnąca noża jest fabrycznie naostrzona do bardzo wysokiego poziomu, dzięki czemu nóż jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu go z pudełka.


Rękojeść modelu Victorinox Hunter Pro została wykonana z pomarańczowego tworzywa sztucznego. Konstrukcja dodatkowo na całej swojej długości została wzmocniona za pomocą pełnych, stalowych linersów. Takie połączenie gwarantuje stabilność i sztywność całemu nożowi. Rękojeść została zaprojektowana w sposób zapewniający maksymalną wygodę chwytu. Jest ona dość duża, ale nie wielka. Dzięki temu możliwa jest również wygodna praca w rękawicach taktycznych bądź roboczych. Rękojeść pewnie wypełnia dłoń, dzięki czemu zawsze mamy pewność i kontrolę nad narzędziem.

Dużą zaletą są podcięcia pod palce – na każdy osobne. W rękojeści znajduje się również mechanizm blokujący głownię w pozycji otwartej – back lock. Blokada w tym modelu działa pewnie, a po zablokowaniu nie powstają żadne luzy.


W komplecie z nożem otrzymujemy nylonowy pokrowiec zapinany na rzep. Dzięki szerokiej szlufce nóż możemy przenosić przy pasku od spodni lub innym oporządzeniu taktycznym. Dzięki regulacji zapięcia etui możemy również przytroczyć do systemu MOLLE.

Nóż myśliwski wraz z etui otrzymujemy zapakowane w klasyczne, kartonowe pudełko producenta.Więcej informacji
Kod SKU0.9410.9
ProducentVICTORINOX
Kod EAN5908262169532
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Nóż Victorinox Hunter Pro, pomarańczowy z nylonowym etui (0.9410.9)
Więcej z VICTORINOX