Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy (G746-1-OR)

Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy (G746-1-OR)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż składany Ganzo G746-1-OR pomarańczowy (G746-1-OR)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.265-259
EAN: 6955800402834
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
109,00 zł

Jeśli szukasz wszechstronnego noża outdoorowego ze składaną głownią, atrakcyjnym wyborem o wspaniałym stosunku ceny do jakości będzie nóż Ganzo G746-1-OR.

Ganzo Ganzo G746-1-OR to lekki i poręczny nóż składany, w którym zastosowano głownię ze stali nierdzewnej 440C, sprawdzoną blokadą G-lock, obustronny kołek umożliwiający błyskawiczne rozłożenie ostrza jedną ręką oraz okładziny z laminatu G10,

Cechy noża Ganzo G746-1-OR:

  • lekki nóż outdoorowy ze składanym ostrzem
  • ostrze ze stali nierdzewnej 440C
  • klinga drop-point ze szlifem płaskim
  • praktyczne wykończenie stone-washed
  • łatwe rozkładanie jedną ręką za pomocą obustronnego kołka
  • sprawdzona blokada G-lock
  • stalowe wkładki wzmacniające
  • okładziny z lekkiego i wytrzymałego tworzywa G10 w kolorze pomarańczowym
  • metalowy zaczep na smyczkę

Ganzo G746-1-OR to folder średniej wielkości, o wspaniałych walorach użytkowych, który jako miejskie narzędzie edc oraz nóż outdoorowy dla wszystkich pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu. W nożu zastosowano symetryczną głownię spear-point o długości 85 mm, co stanowi świetny kompromis pomiędzy funkcjonalnością i wygodą użytkowania na co dzień.

Zastosowana stal 440C o hartowaniu 58-60 HRC jest wysoce odporna na korozję, ma dobrą retencją (zdolność do trzymania ostrości), jest odporna na zużycie i łatwo i szybko się ostrzy. Dzięki takim właściwościom nóż ze stal 440C będzie idealnym wyborem dla początkujących pasjonatów outdooru oraz osób, które nie chcą tracić czasu na długotrwałe i żmudne ostrzenia noża ze stali klasy premium. Mocny sztych (czubek) oraz wysoki szlif płaski zapewniają dobrą penetrację, wytrzymałość ostrza oraz dobre właściwości tnące. Klinga ma matowe wykończenie stonewashed (kąpiel w kamieniach ściernych), które skutecznie maskuje drobne zarysowanie lub wytarcia głowni powstałe podczas użytkowania.

Dzięki zastosowaniu obustronnego kołka, nóż można w szybki i łatwy sposób rozłożyć jedną ręką, . Takie rozwiązanie powoduje, że nóż jest nie tylko błyskawicznie gotowy do pracy, ale również wygodny dla prawo i leworęcznych użytkowników. Po rozłożeniu klinga jest pewnie blokowana za pomocą mechanizmu G-lock, niezawodnej blokady o wysokiej odporności mechanicznej, którą podobnie jak kołek można obsługiwać lewą lub prawą ręką.

Za wygodne operowanie nożem w głównej mierze odpowiada rękojeść. Ganzo G746-1-OR ma proste okładziny z tworzywa G-10 mocowane do stalowych wkładek szkieletu śrubami torx. Szorstka tekstura tworzywa oraz gemetryczne wycięcia na rękojeści, sprawiają, że nóż pewnie i wygodnie leży również w mokrej lub zmarzniętej dłoni. Wygodne przenoszenie noża w kieszeni, na pasku lub przy plecaku zapewnia sprężysty stalowy klips (tip up) z opcją przełożenia na lewą stronę. W wystającym poza okładziny fragmencie linersa wykonano otwór, który idealnie sprawdzi się do mocowania ogonka z paracordu.

Marka Ganzo / Firebird
Producent Ganzo/Firebird, Chiny

Więcej informacji
Kod SKUKOL.265-259
SymbolProducentaG746-1-OR
ProducentGANZO
EAN6955800402834
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com