Nóż składany Ganzo G7412P-OR-WS z gwizdkiem (G7412P-OR-WS)

Nóż składany Ganzo G7412P-OR-WS z gwizdkiem (G7412P-OR-WS)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż składany Ganzo G7412P-OR-WS z gwizdkiem (G7412P-OR-WS)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.265-273
EAN: 6955800402582
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
119,00 zł

Ganzo G7412P-OR-WS z gwizdkiem to poręczny nóż składany, w którym zastosowano głownię ze stali nierdzewnej 440C, sprawdzoną blokadą G-lock, obustronny kołek umożliwiający błyskawiczne rozłożenie ostrza jedną ręką oraz smyczkę z gwizdkiem sygnalizacyjnym.

Cechy noża Ganzo G7412P-OR-WS:

  • solidny nóż outdoorowy ze składanym ostrzem
  • ostrze ze stali nierdzewnej 440C
  • klinga drop-point ze szlifem płaskim
  • praktyczne wykończenie stone-washed
  • łatwe rozkładanie jedną ręką za pomocą obustronnego kołka
  • sprawdzona blokada G-lock
  • stalowe wkładki wzmacniające
  • antypoślizgowe okładziny z lekkiego i wytrzymałego tworzywa G10
  • smyczka z paracordu z gwizdkiem sygnalizacyjnym


G7412P-OR-WS to folder średniej wielkości, o wspaniałych walorach użytkowych, który jako miejskie narzędzie edc oraz nóż outdoorowy dla wszystkich pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu.

W nożu zastosowano głownię drop-point o długości 86 mm, co stanowi świetny kompromis pomiędzy funkcjonalnością i wygodą użytkowania na co dzień.

Zastosowana stal 440C o hartowaniu 58-60 HRC jest wysoce odporna na korozję, ma dobrą retencją (zdolność do trzymania ostrości), jest odporna na zużycie i łatwo i szybko się ostrzy.

Dzięki takim właściwościom nóż ze stal 440C będzie idealnym wyborem dla początkujących pasjonatów outdooru oraz osób, które nie chcą tracić czasu na długotrwałe i żmudne ostrzenia noża ze stali klasy premium.

Mocny sztych (czubek) oraz wysoki szlif płaski zapewniają dobrą penetrację, wytrzymałość ostrza oraz dobre właściwości tnące.

Klinga ma matowe wykończenie stonewashed (kąpiel w kamieniach ściernych), które skutecznie maskuje drobne zarysowanie lub wytarcia głowni powstałe podczas użytkowania.

Karbowany grzbiet klingi u nasady jest nieznacznie wyższy, tworząc w ten sposób wygodny punkt do oparcia dla kciuka.

Dzięki zastosowaniu obustronnego kołka, nóż można w szybki i łatwy sposób rozłożyć jedną ręką,

Takie rozwiązanie powoduje, że nóż jest nie tylko błyskawicznie gotowy do pracy, ale również wygodny dla prawo i leworęcznych użytkowników.

Po rozłożeniu klinga jest pewnie blokowana za pomocą mechanizmu G-lock, niezawodnej blokady o wysokiej odporności mechanicznej, którą podobnie jak kołek można obsługiwać lewą lub prawą ręką.

Za wygodne operowanie nożem w głównej mierze odpowiada rękojeść. Ganzo G7412P-OR-WS ma profilowane okładziny z tworzywa G-10 mocowane do stalowych wkładek szkieletu śrubami torx.

Rowkowana tekstura tworzywa oraz ergonomiczny profil rękojeści, sprawiają, że nóż pewnie i wygodnie leży również w mokrej lub zmarzniętej dłoni.

Wygodne przenoszenie noża w kieszeni, na pasku lub przy plecaku zapewnia sprężysty stalowy klips (tip up) z opcją przełożenia na lewą stronę.

Outdoorowy charakter noża podkreśla smyczka z paracordu wzbogacona gwizdkiem sygnalizacyjnym o dużej głośności.

Marka Ganzo / Firebird
Producent Ganzo/Firebird, Chiny

Więcej informacji
Kod SKUKOL.265-273
SymbolProducentaG7412P-OR-WS
ProducentGANZO
EAN6955800402582
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com