Nóż składany Ganzo Firebird FH41S-OR (FH41S-OR)

Nóż składany Ganzo Firebird FH41S-OR (FH41S-OR)

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż składany Ganzo Firebird FH41S-OR (FH41S-OR)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.265-297
EAN: 717340624116
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
159,00 zł

Ganzo Firebird FH41S-OR to kompaktowa wersja minimalistycznego noża codziennego użytku wyposażona w głownię ze stali narzędziowej D2, popularną blokadę liner-lock oraz smukłe okładziny z lekkiego i wytrzymałego laminatu G10.

Głownia o typowo roboczym profilu drop-point (szlif płaski) ma optymalną długość 88 mm, dzięki czemu nóż poradzi sobie z większością zadań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć na co dzień. Klingę wykonano z twardej i wytrzymałej stali narzędziowej D2 hartowanej do 58-60 HRC.

D2 to najbardziej odporna na korozję stal węglowa, która cechuje się wysoką odpornością na ścieranie, długie utrzymywanie ostrości roboczej oraz agresywne cięcie.

Podczas ostrzenia zaleca się stosowanie ostrzałek diamentowych, które znacząca przyspieszają cały proces.

Do rozkładania ostrza jedną ręką służy frezowany flipper, wygodny dla osób prawo i leworęcznych. Poprzeczne frezy zastosowane na grzbiecie głowni (rampa kciuka) pozwalają na pewno oparcie kciuka i stabilne prowadzenie ostrza.

Po rozłożeniu klingi jest ona blokowana za pomocą popularnej blokady liner-lock, mechanizmu cenionego na wytrzymałość i komfort użytkowania.

Rękojeść noża tworzą proste okładziny z czarnego laminatu G10, materiału odpornego na udar mechaniczny, wysoką temperaturę oraz działanie niektórych aktywnych substancji chemicznych. Nóż waży zaledwie 101 g, nie obciąża zatem naszej kieszeni i nie powoduje dyskomfortu podczas codziennego przenoszenia.

Głęboko osadzony klips pozwala na dyskretne noszenie noża w kieszeni.

Marka Ganzo / Firebird
Producent Ganzo/Firebird, Chiny

Więcej informacji
Kod SKUKOL.265-297
SymbolProducentaFH41S-OR
ProducentGANZO
EAN717340624116
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z GANZO
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com