Nóż GERBER WARRANT TANTO SE

249,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gerber Warrant Tanto to nóż taktyczny o konstrukcji full tang zapewniającej bardzo wysoką wytrzymałość podczas każdej pracy terenowej.

Gerber Warrant Tanto to średniej wielkości nóż taktyczny wykonany w technologii full tang tj. z jednego kawałka nierdzewnej stali, powleczonej dodatkowo powłoką TiNi ( azotku tytanu ) o właściwościach utwardzających, antykorozyjnych i zapobiegającej tworzeniu się odbić światła.
Typowo taktyczna głownia tanto posiada krótki ząbkowany odcinek, który bez problemu radzi sobie z cięciem lin, pasów i materiału. Teksturowane okładziny wykonane z aluminium, zapewniają pewny chwyt noża. Na górnej części noża oraz rękojeści znajdują się dodatkowe karbowane odcinki umożliwiające oparcie kciuka i tym samym kontrolę noża podczas cięcia. W tylnej części rękojeści znajduję się otwór do przewleczenia linki oraz masywne zakończenie, które może pełnić funkcję awaryjnego zbijaka do szyb lub kubotana podczas walki wręcz. Do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia noża Gerber Warrant otrzymujemy nylonową pochwę w kamuflażu digital, kompatybilną z systemem MOLLE, co pozwala nie tylko nosić nóż przy pasie, ale również mocować go do oporządzenia np. kamizelki taktycznej.

Gerber Warrant Tanto to nóż o typowo militarnym charakterze, który nie zawiedzie nas również w terenie, gdzie świetnie sprawdzi się jako typowo obozowy nóż. Warrant Gerber to gwarancja jakości i wytrzymałości!


Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- stal nierdzewna: 7CR17MoV
- materiał okładzin: aluminium CNC
- konstrukcja full tang
- długość całkowita: 241mm
- długość głowni: 114 mm
- masa: 153 g
- w komplecie nylonowa pochwa

Opinie
zamawiam Zamknij