Nóż Benchmade 3375GY Mini Claymore (3375GY)

BENCHMADE
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com

W magazynie

  919,00 zł
Wysyłka w ciągu 48H
Darmowa dostawa od 300 zł
Odroczone płatności
Raty PayU

Opis

Benchmade Mini Claymore 3375GY-1 to kompaktowy nóż automatyczny o taktycznym charakterze, zaprojektowany jako mniejsza wersja popularnego modelu Benchmade Claymore.
Dzięki swojej niezawodności i wytrzymałości, nóż ten idealnie nadaje się do użytku w trudnych warunkach, szczególnie dla służb mundurowych oraz miłośników militariów.
Wersja z ciemnoszarym ostrzem i zielonymi okładzinami podkreśla militarystyczny design i funkcjonalność.

Kluczowe cechy Benchmade Mini Claymore 3375GY-1:
Taktyczna głownia o profilu Dagger
Mini Claymore wyposażony jest w smukłą głownię o profilu Dagger, wykonaną z wytrzymałej stali narzędziowej D2, hartowanej do twardości 60-62 HRC.

Stal D2 cechuje się:
Wysoką odpornością na ścieranie: Dzięki temu nóż utrzymuje ostrość przez długi czas.
Długotrwałym utrzymywaniem ostrości roboczej: Idealne do intensywnego użytkowania w terenie.
Odpornością na korozję: Chociaż D2 jest stalą węglową, oferuje ona jedną z najlepszych odporności na rdzewienie w swojej kategorii.

Głownia wyposażona jest w dwustronne krawędzie tnące oraz agresywny sztych, co sprawia, że nóż doskonale nadaje się do penetracji i wykonywania precyzyjnych cięć.
Ostrze pokryte jest szarą powłoką PVD, która zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami i korozją, a jednocześnie podkreśla taktyczny charakter noża.

Rękojeść z antypoślizgowego kompozytu Grivory
Rękojeść wykonano z Grivory – lekkiego, ale wytrzymałego kompozytu, który charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia i wpływ czynników atmosferycznych.
Antypoślizgowa faktura rękojeści gwarantuje pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach, takich jak wilgoć czy noszenie rękawic.

Szybkie otwieranie i zamykanie
Mini Claymore jest nożem automatycznym typu OTF (Out the Front), co oznacza, że ostrze wysuwa się z przodu rękojeści.
Ostrze otwierane jest poprzez przesunięcie suwaka umieszczonego na boku rękojeści, co umożliwia szybkie i płynne rozkładanie noża.
Złożenie ostrza jest równie proste – wystarczy cofnąć suwak do pierwotnej pozycji.
Głębokie frezowanie na przycisku suwaka zapewnia pewność obsługi, nawet w rękawicach.

Klips Deep Carry
Nóż wyposażony jest w klips Deep Carry, który pozwala na dyskretne i wygodne przenoszenie noża w kieszeni.
Klips można łatwo przełożyć na drugą stronę rękojeści, co czyni nóż uniwersalnym zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych.

Podsumowanie
Benchmade Mini Claymore 3375GY-1 to kompaktowy, ale potężny nóż automatyczny, który łączy wytrzymałość stali D2, szybki mechanizm otwierania OTF oraz wygodę użytkowania dzięki rękojeści z antypoślizgowego Grivory.
Jego taktyczne cechy oraz solidna konstrukcja sprawiają, że jest to idealny wybór dla służb mundurowych i osób ceniących niezawodność w każdych warunkach.

Dane techniczne;
Blokada ostrza: Push button auto lock
Profil głowni: Dagger/Sztylet
Twardość stali [HRC]: 60-62 HRC
Typ noża: Składany
Typ otwierania: Automatyczny
Typ stali: CPM-D2

Dane dodatkowe:
Klips do noszenia: Tak
Odporność na korozję: Wysoka
Wspomaganie otwarcia: Tak, sprężynowe
Zastosowanie (przeznaczenie): EDC (Everyday Carry)

Wymiary:
Długość całkowita: 181 mm
Długość głowni: 76 mm
Długość po złożeniu: 104 mm
Grubość głowni: 2,95 mm
Masa: 71 g

Informacje producenta:
Producent: Benchmade, USA
Symbol dostawcy: 3375GY-1

Dane techniczne

Kod SKU KOL.136-806
Producent BENCHMADE

Producent

Nazwa Benchmade Knife Company, Inc
Kraj USA
Adres Beavercreek, Road 300
Kod pocztowy 97045
Miasto Oregon City, OR
E-mail [email protected]

Importer

Nazwa Kolba sp. z o.o.
Kraj Polska
Adres Wiejska 46
Kod pocztowy 41-253
Miasto Czeladź
E-mail [email protected]
Telefon 32 265 22 00
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Apteczka Mil-Tec duża 19 x 14 x 6,5 cm oliwkowa (16027001)
69,90 zł
Zakrywka obiektywu Vortex Defender 56 (62-66 mm) (O-56)
149,00 zł
Akumulator LiPo 11,1V 1300mAh 15/30C - T-Connect (Deans) (SPE-06-024607)
99,99 zł
Okulary Oakley SI Ballistic M Frame 3.0 Matte Black 3LS -OO9146-4332
1 339,00 zł
Kolimator HOLOSUN HE509T-GR X2 Series Green Dot HE509T-GR X2 (SP.22408)
2 539,00 zł
Kule gumowe Umarex T4E RB PracSeries kal. .43 / 100 szt. (2.4702)
39,90 zł
Nałokietniki AltaCONTOUR 360 Elbow Vibram Cap MultiCam (OL-C3V-CD-34)
249,99 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com