Multitool Victorinox SwissCard Lite z diodą LED (0.7300.T)

189,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Multitool Victorinox SwissCard Lite z diodą LED to nowatorskie i praktyczne narzędzie wielofunkcyjne, którego podstawowymi cechami są dyskrecja przenoszenia oraz niezaprzeczalna użyteczność.


SwissCard to bardzo ciekawa alternatywa dla użytkowników, którzy ze względu na rodzaj wykonywanej pracy bądź typ ubioru, w którym chodzą na co dzień nie mogą sobie pozwolić na posiadanie dużego multitoola czy nawet klasycznego scyzoryka. Victorinox SwissCard to świetny i praktyczny gadżet dla biznesmenów, urzędników czy mówiąc ogólnie dla każdej osoby, która chce w miarę możliwości jak najlepiej przygotować się na nietypowe sytuacje. Bo przecież nie ma nic lepszego i bardziej podnoszącego naszą samoocenę niż pomoc pięknej kobiecie, kiedy trzeba dociąć odstającą nitkę czy dokręcić śrubkę w okularach. Ilość zastosowań dla popularnej „Swisskarty” jest nieograniczona i zależy tylko od naszej kreatywności i pomysłowości.


Victorinox SwissCard, jak sama nazwa wskazuje, został skonstruowany na wzór klasycznej karty kredytowej. Dzięki temu możemy przenosić narzędzie w portfelu w kieszonce przeznaczonej na karty płatnicze bądź dokumenty. Takie rozwiązanie powoduje, że nie tracimy zbędnego miejsca, a narzędzie mamy zawsze przy sobie. Bo czy jest inna rzecz niż portfel, którą tak często mamy przy sobie?


Multitool Victorinox SwissCard posiada wymiary 82x54 milimetra oraz grubość na poziomie jedynie 4,5 milimetra. Minimalna waga 26 gramów powoduje, że narzędzie jest praktycznie niewyczuwalne podczas przenoszenia.


Wewnątrz narzędzia znajduje się aż 13 praktycznych i użytecznych funkcji. Większość z nich została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest produkowana na specjalne zamówienie szwajcarskiej firmy. Powierzchnia Swisskarty została zagospodarowana do maksimum. Nie ma tu miejsca na wolną przestrzeń czy zbędne funkcje. Lata doświadczeń zaowocowały powstaniem optymalnej konfiguracji funkcji. Dużą zaletą jest umieszczenie w tak niewielkim narzędziu praktycznej diody LED, do której uruchomienia wystarczy przesunąć suwak znajdujący się na grzbiecie.


Funkcje i narzędzia Victorinox SwissCard:

1. Ostrze do otwierania listów
Poczwórny przyrząd-śrubokręt ze:
2. - śrubokrętem Phillips 00-0
3. - śrubokrętem Phillips 1-2
4. - śrubokrętem płaskim 3 mm
5. - śrubokrętem płaskim 5 mm
6. szpilka ze stali nierdzewnej
7. nożyczki sprężynujące
8. pęseta
9. lupa
10. długopis
11. dioda LED
12. linijka (cm)
13. linijka (cale)


Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego narzędzia jest solidne, skórzane etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem 4.0873.L

Potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości produktów marki Victorinox jest wieczysta gwarancja producenta udzielana na wszystkie scyzoryki tej marki.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Victorinox
wymiary: 82 x 52 mm
grubość: 4,5 mm
długość ostrza: 39 mm
13 funkcji
materiał: ABS / Celidor
waga: 26 g
Opinie
zamawiam Zamknij