Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Melontools Walther PPK (MT.PPK)

Kod SKU: MT.PPK
Kod EAN: 5908262168818
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
69,00 zł
Mała rzecz, a jaka przydatna! Zyskaj gadżet, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie różnych akcesoriów albo pozwoli mieć klucze zawsze w zasięgu dłoni. Karabińczyki, breloki, smycze MELONTOOLS Multitool Melontools Walther PPK (MT.PPK) zaskoczy Cię nie tylko funkcjonalnością, ale także wysoką jakością i trwałością. Zamów już teraz!

Multitool Melontools Walther PPK to niewielki kluczyk z wieloma praktycznymi funkcjami, który swoim wyglądem bezpośrednio nawiązuje do Walthera PPK – słynnego niemieckiego pistoletu.


Minitool Melontools Walther PPK został wykonany z nierdzewnej stali stopowej 420HC, która została profesjonalnie przygotowana poprzez właściwy proces hartowania. Wieloletnie doświadczenie producenta w zakresie obróbki cieplnej stali pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowo dobrych wyników, które przekładają się na ponadprzeciętną wytrzymałość narzędzia. Pomimo niewielkich rozmiarów i grubości na poziomie 1,5 milimetra kluczyk jest praktycznie niezniszczalny podczas codziennego użytkowania.


Kluczyk Melontools to narzędzie wielofunkcyjne, które wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego użytkownika, który nie czuje potrzeby dźwigania dużego multitoola lub zwyczajnie nie ma takiej możliwości. Walther PPK to narzędzie, które z powodzeniem możemy przenosić przy kluczach, na szyi lub nawet w portfelu. Od teraz możesz być przygotowany na większość sytuacji również wtedy, kiedy jesteś w stroju wyjściowym lub galowym!


Dużą zaletą tego modelu jest wierne odwzorowanie detali broni palnej. W tym modelu producent zadbał o takie szczegóły, jak muszka, szczerbinka, kurek czy język spustowy.


Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie przenośnego bita wewnątrz konstrukcji narzędzia. Bit ten przytrzymywany jest za pomocą sprężystych gumek, które zapobiegają jego wypadnięciu. Miejsce, w którym mocujemy bit również posiada osobny system przytrzymujący podczas pracy. Dzięki dodatkowej gumce bit nie wypadnie podczas dokręcania lub odkręcania śrubek.


Funkcje narzędzia Melontools Walther PPK:

- otwieracz do kapsli,
- metryczne klucze 6, 8, 10, 13, 15 mm,
- gniazdo na bit 1/4”,
- bit Phillips firmy Wiha,
- oczko do zawieszenia przy kluczach.


Wszystkie funkcje posiadają oznaczenia w formie głębokiego graweru, który nie zetrze się podczas przenoszenia w kieszeni.

Powierzchnia kluczyka została pokryta twardą powłoką na bazie chromu i żelaza, która nadaje estetycznego, brązowego koloru.


W komplecie z narzędziem otrzymujemy aż 6 zapasowych gumek na wypadek zgubienia lub uszkodzenia tych, które znajdują się na kluczyku.

Więcej informacji
Kod SKUMT.PPK
ProducentMELONTOOLS
Kod EAN5908262168818
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Multitool Melontools Walther PPK (MT.PPK)