Multitool Melontools Pulse Rifle (MT.RIF)

Multitool Melontools Pulse Rifle (MT.RIF)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Melontools Pulse Rifle (MT.RIF)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: MT.RIF
EAN: 5908262168849
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł

producent: Melontools
stal: nierdzewna 420HC
powłoka kluczyka na bazie chromu i żelaza
długość: 74 mm
szerokość (w najszerszym miejscu): 31 mm
grubość kluczyka: 2 mm
6 funkcji

Multitool Melontools Pulse Rifle to niewielki kluczyk z wieloma praktycznymi funkcjami, który swoim wyglądem bezpośrednio nawiązuje do fikcyjnego karabinu M4A1 Pulse Rifle, będącego jedną z ikon broni strzeleckich gatunku science-fiction.


Minitool Melontools Pulse Rifle został wykonany z nierdzewnej stali stopowej 420HC, która została profesjonalnie przygotowana poprzez właściwy proces hartowania. Wieloletnie doświadczenie producenta w zakresie obróbki cieplnej stali pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowo dobrych wyników, które przekładają się na ponadprzeciętną wytrzymałość narzędzia. Pomimo niewielkich rozmiarów i grubości na poziomie 2 milimetrów kluczyk jest praktycznie niezniszczalny podczas codziennego użytkowania.


Kluczyk Melontools to narzędzie wielofunkcyjne, które wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego użytkownika, który nie czuje potrzeby dźwigania dużego multitoola lub zwyczajnie nie ma takiej możliwości. Pulse Rifle to narzędzie, które z powodzeniem możemy przenosić przy kluczach, na szyi lub nawet w portfelu. Od teraz możesz być przygotowany na większość sytuacji również wtedy, kiedy jesteś w stroju wyjściowym lub galowym!


Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie przenośnego bita wewnątrz konstrukcji narzędzia. Bit ten przytrzymywany jest za pomocą sprężystych gumek, które zapobiegają jego wypadnięciu. Miejsce, w którym mocujemy bit, również posiada osobny system przytrzymujący podczas pracy. Dzięki dodatkowej gumce bit nie wypadnie podczas dokręcania lub odkręcania śrubek.


Funkcje narzędzia Melontools Pulse Rifle:

- otwieracz do butelek,
- metryczne klucze 6, 8, 10, 13 mm,
- gniazdo na bit 1/4”,
- bit Phillips firmy Wiha,
- oczko do zawiedzenia przy kluczach.


Wszystkie funkcje posiadają oznaczenia w formie głębokiego graweru, który nie zetrze się podczas przenoszenia w kieszeni.

Powierzchnia kluczyka została pokryta twardą powłoką na bazie chromu i żelaza, która nadaje estetycznego, brązowego koloru.


W komplecie z narzędziem wielofunkcyjnym otrzymujemy zapasowe gumki na wypadek zgubienia lub uszkodzenia tych, które znajdują się na kluczyku.

Więcej informacji
Kod SKUMT.RIF
ProducentMELONTOOLS
EAN5908262168849
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com