Multitool Melontools Happy Crocodillo (MT.CROC)

Multitool Melontools Happy Crocodillo (MT.CROC)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Melontools Happy Crocodillo (MT.CROC)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: MT.CROC
EAN: 5908262168856
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł
producent: Melontools
stal: nierdzewna 420HC
powłoka kluczyka na bazie chromu i żelaza
długość: 77 mm
szerokość (w najszerszym miejscu): 25 mm
grubość kluczyka: 2,5 mm
7 funkcji

Multitool Melontools Happy Crocodillo to ciekawe wizualnie i bardzo praktyczne narzędzie kieszonkowe, które posiada szereg bardzo użytecznych funkcji i zastosowań.


Minitool Melontools Happy Crocodillo został wykonany z nierdzewnej stali stopowej 420HC, która została profesjonalnie przygotowana poprzez właściwy proces hartowania. Wieloletnie doświadczenie producenta w zakresie obróbki cieplnej stali pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowo dobrych wyników, które przekładają się na ponadprzeciętną wytrzymałość narzędzia. Pomimo niewielkich rozmiarów i grubości na poziomie 2,5 milimetra kluczyk jest praktycznie niezniszczalny podczas codziennego użytkowania.


Kluczyk Melontools to narzędzie, które wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego użytkownika, który nie czuje potrzeby dźwigania dużego multitoola lub zwyczajnie nie ma takiej możliwości. Happy Crocodillo to narzędzie wielofunkcyjne, które z powodzeniem możemy przenosić przy kluczach, na szyi lub nawet w portfelu. Od teraz możesz być przygotowany na większość sytuacji również wtedy, kiedy jesteś w stroju wyjściowym lub galowym!


Funkcje narzędzia Melontools Happy Crocodillo:

- łom do podważania,
- otwieracz do kapsli,
- metryczne klucze 6, 10, 13, 15 mm,
- gniazdo na bit 1/4”,
- bit Phillips firmy Wiha,
- oczko do zawiedzenia przy kluczach.


Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie przenośnego bita wewnątrz konstrukcji narzędzia. Bit ten przytrzymywany jest za pomocą sprężystych gumek, które zapobiegają jego wypadnięciu. Miejsce, w którym mocujemy bit również posiada osobny system przytrzymujący podczas pracy. Dzięki dodatkowej gumce bit nie wypadnie podczas dokręcania lub odkręcania śrubek. 

Powierzchnia kluczyka została pokryta twardą powłoką na bazie chromu i żelaza, która nadaje estetycznego, brązowego koloru.


W komplecie z narzędziem wielofunkcyjnym otrzymujemy aż 6 zapasowych gumek na wypadek zgubienia lub uszkodzenia tych, które znajdują się na kluczyku.

Więcej informacji
Kod SKUMT.CROC
ProducentMELONTOOLS
EAN5908262168856
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com