Multitool Melontools AK 47 (MT.AK47)

Multitool Melontools AK 47 (MT.AK47)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Melontools AK 47 (MT.AK47)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: MT.AK47
EAN: 5908262168832
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł
producent: Melontools
stal: nierdzewna 420HC
powłoka kluczyka na bazie chromu i żelaza
długość: 70 mm
szerokość (w najszerszym miejscu): 35 mm
grubość kluczyka: 2 mm
4 funkcje

Multitool Melontools AK-47 to wysokiej jakości narzędzie kieszonkowe służące do wykonywania licznych prac podczas zwykłego, codziennego życia.


Minitool Melontools jest wzorowany na jednym z najbardziej popularnych karabinków automatycznych XX wieku – Automacie Kałasznikowa, czyli popularnym AK-47. Podobnie jak oryginał, narzędzie w formie wielofunkcyjnego kluczyka zostało wykonane tak, aby nawet w ekstremalnych sytuacjach nie zawieść swojego użytkownika.


Producent, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu związanym z technologią obróbki stali, dobrał materiały w taki sposób, aby pomimo niewielkich rozmiarów narzędzia było ono praktycznie niezniszczalne. Odpowiedni dobór stali i profesjonalne podejście do obróbki cieplnej zaowocowało powstaniem narzędzia wielofunkcyjnego, którego jakość trudno jest porównać z tanimi, chińskimi odpowiednikami, które często można zgiąć w dłoni. Producent zadbał również o wizualne odzwierciedlenie licznych detali oryginalnego karabinu. I tak mamy tutaj muszkę, spust, czy nawet zwalniacz magazynka, co z pewnością ucieszy miłośników tego popularnego karabinu.


Materiał użyty do produkcji narzędzia to nierdzewna stal 420HC, która została profesjonalnie zahartowana do twardości właściwej dla tego typu narzędzi. Dzięki przygotowaniu właściwego procesu hartowania stal jest na tyle twarda, że jej złamanie podczas użytkowania nie jest praktycznie możliwe. Grubość na poziomie 2 milimetrów jest optymalnym kompromisem pomiędzy wytrzymałością a wagą całego narzędzia.

Powierzchnia kluczyka została pokryta twardą powłoką na bazie chromu i żelaza, która nadaje estetycznego, brązowego koloru.


Multitool został wyposażony w podstawowe narzędzia przydatne na co dzień i od święta:

- otwieracz kapsli,
- klucze 6, 8 i 10 milimetrów.


Dodatkowym atutem jest stalowe kółko umożliwiające przyczepienie narzędzia do kluczy lub innego oporządzenia.

 

Więcej informacji
Kod SKUMT.AK47
ProducentMELONTOOLS
EAN5908262168832
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com