Multitool Leatherman Surge New Box - 21 narzędzi, dł. 115mm (830165)

649,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Multitool Leatherman Surge to jeden z najbardziej zaawansowanych multitooli posiadający aż 21 praktycznych i przydatnych funkcji.

Leatherman Surge to prawdziwy mistrz wagi ciężkiej. Jest to największy multitool, który przez samego producenta został określony mianem Heavy Duty. Narzędzie to zostało stworzone z myślą o naprawdę profesjonalnym i ciężkim zastosowaniu. Lata doświadczeń pokazały, że model Surge spełnia swoje zadania z wyjątkową skutecznością, nie zostawiając nawet najmniejszego pola do kompromisu.


Najważniejszym i głównym narzędziem multitoola Leatherman Surge są duże kombinerki. Zostały one podzielone na kilka praktycznych części o różnych zastosowaniach:

- kombinerki podłużne płaskie do przytrzymywania, ściskania i dokręcania niewielkich śrub,
- kombinerki uniwersalne do większych śrub,
- wymienny przecinak do drutu podzielony na część płaską oraz wcięcie do przecinania drutu twardego. W całości został on wykonany z bardzo dobrej stali 154CM.


Dużą zaletą modelu Leatherman Surge jest fakt, że bez otwierania konstrukcji multitoola mamy dostęp aż do czterech dużych, blokowanych narzędzi. Podstawowym i najczęściej używanym jest nóż ze stali 420HC. Posiada on krawędź plain (gładką) i długość 6,9 centymetra, a do jego otwarcia jedną ręką służy podłużne wcięcie w głowni. Nóż tego typu stanowi idealny backup dla noża EDC, który nosimy na co dzień ze sobą.


Pozostałe ważne narzędzia to:

- jednoręcznie otwierane ostrze ząbkowane służące do cięcia lin, taśm czy materiałów włóknistych,
- funkcjonalne, duże, sprężynujące nożyczki,
- slot na wymienne narzędzia z zamontowaną dwurzędową piłą. Dodatkowo w etui dostajemy drugie narzędzie w postaci pilnika diamentowego z pilnikiem do metalu i drewna.


Wszystkie zewnętrzne narzędzia są blokowane za pomocą tej samej, sprawdzonej blokady liner lock. Mechanizm jest prosty w obsłudze i wymaga użycia jedynie jednej ręki.

Wewnątrz ramion multitoola znajdują się dodatkowe praktyczne narzędzia. Aby się do nich dostać, należy otworzyć ramiona. Wszystkie dostępne tam narzędzia są blokowane w pozycji otwartej.


W komplecie z multitoolem otrzymujemy funkcjonalne skórzane etui. Posiada ono zapięcie na nap chroniące kombinerki wielofunkcyjne przed wypadnięciem. Etui możemy zamontować przy pasie zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Służą do tego odpowiednie szlufki w etui.

W komplecie otrzymujemy również naklejkę z logiem firmy Leatherman oraz drukowaną instrukcję zawierającą spis wszystkich narzędzi i funkcji. Całość zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko producenta.


Firma Leatherman, będąc pewna niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów, udziela gwarancji na okres aż 25 lat. Gwarancja jest realizowana na terenie Polski i nie jest do tego potrzebny dowód zakupu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Funkcje i narzędzia modelu Leatherman Surge:

1. Kombinerki podłużne płaskie
2. Kombinerki uniwersalne
3. Standardowy, wymienny przecinak do drutu (stal 154CM)
4. Przecinak wymienny do drutu twardego (stal 154CM)
5. Przecinak do drutu wielożyłowego (tuż pod kombinerkami)
6. Zaciskacz do instalacji elektrycznej (za osią kombinerek)
7. Przyrząd do ściągania izolacji
8. Nóż z ostrzem plain (stal 420HC)
9. Nóż ząbkowany (stal 420HC)
10. Piła z dwurzędowym ostrzem
11. Nożyczki sprężynujące
12. Szydło / rozwiertak z oczkiem
13. Linijka (8 cali / 19 cm – naniesiona na okładzinie)
14. Otwieracz do puszek
15. Otwieracz do butelek
16. Pilnik wymienny do metalu i drewna
17. Pilnik wymienny diamentowy
18. Gniazdo na wymienne brzeszczoty
19. Duże gniazdo na wymienne bity + jeden dwustronny bit (płaski / phillips)
20. Duży śrubokręt płaski
21. Mały śrubokręt płaski

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij