Multitool Leatherman Free P2 (832638)

Special Price 439,00 zł

Normalna cena: 749,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Leatherman P2 z innowacyjnej linii FREE Collection. Funkcjonalność wsparta zastosowaniem magnesów, precyzyjne wykończenie, płynna obsługa, wymienne ostrza przecinaka do drutu i aż 19 narzędzi zamkniętych w jednym. Wszystkie składane narzędzia są blokowane!

Szkielet i narzędzia wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.

Magnetyczne wkładki zastosowane w ramionach Leathermana Free P2 utrzymują toola stabilnie w pozycji złożonej. Optymalnie dobrana siła magnesów i precyzyjne spasowanie elementów pozwala na bezproblemowe otwarcie multitoola jedną ręką.

Otwieranie dodatkowych narzędzi w modelu Free P2 jest proste jak nigdy wcześniej - wystarczy pchnąć ich krawędź opuszką kciuka, tak aby wysunęły się spomiędzy ramion, po czym wybrać i rozłożyć narzędzie z którego chcemy skorzystać.

Wszystkie narzędzia składane w ramionach zabezpieczają blokady typu internal locking system, łączące płynność obsługi i pewne blokowanie.

W komplecie zdejmowany, sprężysty klips umożliwiający przypięcie toola o krawędź kieszeni oraz kabura zapinana na zatrzask.

UWAGA! Po 30 dniach od zakupu multitoola z linii Free zwrócimy Ci 200 zł w formie kuponu na zakupy dowolnych produktów z oferty Militaria.pl. Szczegóły w wiadomości e-mail po dokonaniu transakcji.

Funkcje:
1. Kombinerki płaskie
2. Kombinerki standardowe
3. Przecinak do drutu twardego ( 25 lat!

Dane techniczne
Materiał: stal nierdzewna
Długość ostrza: 70 mm
Długość (złożony): 108 mm
Masa: 215 g
Producent: Leatherman, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij