Maglite

Maglite
 

Maglite - latarki policyjne, latarki dla służb mundurowych

Amerykańska firma produkująca latarki policyjne, przemysłowe i turystyczne, założona w 1979 roku przez Anthonego Maglica.

Dzięki trwałym konstrukcjom z aluminium oraz wydajnym żarnikom kryptonowym i ksenonowym, produkty Maglite szybko znalazły uznanie wśród służb mundurowych. Latarki Maglite są wykorzystywane m.in. przez Policję, Straż Pożarną oraz US Army.

Od początku istnienia firma Mag Instrument projektowała swoje produkty z myślą o ludziach, którzy wymagają od latarki, aby była czymś więcej niż prostym źródłem światła. Jej proces produkcyjny oparty jest na założeniu, że latarka to nie tylko zwykła suma jej części, ale kompleksowy układ współpracujących ze sobą: żarówki, zwierciadła i źródła zasilania. Żadna inna firma nie jest w stanie zaoferować latarek, w których ten układ osiągnąłby taki stopień współpracy i wydajności, jak w MAGLITE - jednych z najbardziej wyrafinowanych latarek na świecie. Co więcej, zaprojektowanych tak, by służyć użytkownikowi przez wiele lat, nic nie tracąc ze swoich pierwotnych zalet. To są powody, dla których policja, wojsko, straż pożarna i służby ochrony w wielu krajach zaufały latarkom MAGLITE. Tacy użytkownicy wiedzą, że ich odpowiedzialne zadania wymagają stosowania niezawodnego sprzętu. O niezawodności nawet w skrajnych warunkach świadczy fakt, że oddziały amerykańskie uczestniczące w licznych interwencjach są wyposażone w latarki MAGLITE. Ambicja zaspokojenia tak wysokich oczekiwań wymusza bezkompromisowy stosunek do jakości. W parze z niezrównaną jakością idzie estetyka, której klasę potwierdza umieszczenie latarki MAGLITE w katalogu nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednak najwięcej satysfakcji dla producenta niosą opinie klientów, którzy po wielu latach użytkowania MAGLITE zgodnie stwierdzają, że jest to najlepsza latarka, jaką zdarzało im się używać.

Cechy wspólne wszystkich wzorów latarek Mag-Lite: - wieloletnia gwarancja producenta (10 lat na terenie UE) - odporność na wstrząsy, chwilowe zanurzenie i warunki atmosferyczne - wszystkie elementy korpusu wykonane z utwardzonego aluminium, wykorzystywanego w przemyśle lotniczym - wszystkie łączenia elementów korpusu zabezpieczone uszczelkami wykonanymi z wysokogatunkowego materiału - anodowana powłoka antykorozyjna - możliwość szybkiego ogniskowania wiązki światła obrotem głowicy - starannie zaprojektowany układ optyczny gwarantujący maksymalną efektywność - zapasowa żarówka umieszczona w tylnej zakrętce (za wyjątkiem latarek LED).

Podsumowując można powiedzieć, że MagLite to najwyższej jakości wyrób mechaniki precyzyjnej - trwały, efektywny i niezawodny, w którym korpus, układ optyczny i elektryczny tworzą znakomicie dopasowaną całość. - najczęściej wybierane przez profesjonalistów (policja, wojsko, agencje ochrony, przemysł) - wysoko oceniane wzory przemysłowe chronione patentami - „kultowa" latarka, najczęściej występująca w amerykańskim filmie („Terminator", „Park Jurajski" i wiele innych) - wyprodukowane w USA.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)