Luneta celownicza Rhino 4X32 (THO-10-009050)

369,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Luneta Rhino 4X32

Luneta Theta Optics™ jest gwarancją wysokiej jakości za rozsądną cenę. Zamknięta w wytrzymałej, metalowej obudowie przejrzysta optyka z krzyżem celowniczym typu mil-dot oraz powiększeniem x4. Dzięki podświetleniu krzyża (czerwone) lunetę z powodzeniem możemy wykorzystać do prowadzenia działań zarówno dziennych, jak i nocnych. Zasilanie stanowi bateria CR1620. Krzyż celowniczy można płynnie regulować w pionie i poziomie. Produkt montowany na standardowej szynie RIS 22mm. 

Dodatkowe szyny RIS na obudowie lunety pozwalają na montaż dodatkowych akcesoriów np. laserowego wskaźnika celu. Komplet mechanicznych przyrządów celowniczych ze światłowodem umieszczonych na grzbiecie lunety, przyda się np. do wygodnego prowadzenia ognia na krótkich dystansach. 

Celem Theta Optics™ jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości sprzętu optycznego, lecz również ciągłe wzbogacanie oferty innowacyjnymi rozwiązaniami spotykanymi w produktach wyższej klasy. Przed wprowadzeniem na rynek każdy z modeli przechodzi szereg testów. Theta Optics™ to propozycja dla osób szukających wysokiej jakości za rozsądną cenę.

W zestawie znajduje się:

- luneta
- klucz imbusowy
- instrukcja obsługi
- bateria zasilająca
- ściereczka do czyszczenia

- Wykonanie: metal
- Długość: 155mm
- Waga: 455g
- Kolor: czarny
- Powiększenie: 4x
- Kolor podświetlenia: czerwony
- Apertura: 32mm

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wykonanie: metal

Długość: 155mm

Waga: 455g

Kolor: czarny

Powiększenie: 4x

Kolor podświetlenia: czerwony

Apertura: 32mm

Producent: Theta Optics

Opinie
zamawiam Zamknij