Luneta celownicza Combat 4x40 30 mm IR Mil-Dot z montażem

Luneta celownicza Combat 4x40 30 mm IR Mil-Dot z montażem

Koszyk 0
0,00 zł

Luneta celownicza Combat 4x40 30 mm IR Mil-Dot z montażem

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.065-473
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
179,00 zł

 

Luneta celownicza Combat 4x40 30 mm IR Mil-Dot z montażem

Luneta celownicza 4 × 40 iR powstała z myślą o bardziej wymagających strzelcach. Niespotykany w tej kategorii cenowej tubus 30 mm zapewnia odporność na wstrząsy powstałe nie tylko na silnych wiatrówkach takich jak popularny Hatsan, ale również na broni mało i średnio kalibrowej.

Lekki, trwały korpus wykonano z anodyzowanego aluminium, które skutecznie chroni optykę przed warunkami zewnętrznymi. Wnętrze zostało wypełnione azotem, aby zapobiegać parowaniu szkieł. Wieżyczki regulacji krzyża są skryte pod kapslami z gumowymi uszczelkami, dzięki czemu luneta cechuje się pyło i wodoszczelnością.

Combat 4 × 40 iR posiada popularną siatkę celowniczą Mil-Dot z możliwością nanoszenia poprawek, znaną wśród strzelców wiatrówkowych, jak również osób korzystających z broni palnej. Co więcej, luneta została wyposażona w podświetlenie w dwóch kolorach — czerwonym i zielonym z 5-stopniową regulacją jasności, dzięki czemu korzystanie z lunety w trudnych warunkach jest jeszcze prostsze! Sama optyka lunety Combat cechuję się nienaganną ostrością i jasnością dzięki zastosowanym powłokom.

Celownik Combat 4 × 40 oferowany jest w zestawie z solidnym, średnim dwuczęściowym montażem na szynę 9-13 mm z kołkiem stopującym. Ponadto na uwagę zasługuje również dołączony pokrowiec z neoprenu chroniący szkła przed brudem oraz zarysowaniami.

Czy można stworzyć solidny celownik w nierujnującym portfela budżecie? Okazuje się, że tak! Luneta Combat 4 × 40 posiada nie tylko podświetlenie w dwóch kolorach, wytrzymały tubus 30 mm czy 120 m pole widzenia na 1000 m, ale również tak miłe drobiazgi, jak solidny montaż czy pokrowiec z neoprenu w zestawie. Combat 4 × 40 iR jest zdecydowanie kompletnym celownikiem dla strzelca pneumatycznego, sportowego czy myśliwego.

Główne walory lunety Combat 4 × 40:
- tubus 30 mm o podwyższonej wytrzymałości,
- podświetlenie w dwóch kolorach,
- wygodna w nanoszeniu korekt, siatka Mil-Dot,
- szerokie pole widzenia,

Elementy zestawu lunety:
- pokrowiec neoprenowy ,
- bateria ,
- montaż ,
- zakrywki na szkła ,
- luneta

- Liniowe pole widzenia na 100 m: 120 m
- Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
- Powiększenie: 4 x
- Typ krzyża celowniczego (siatki): MilDot MOA
- Typ wieżyczek: zakryte
- Regulacja stopniowa [MOA]: 0,25
- Zastosowanie (przeznaczenie): wiatrówki pneumatyczne
- Długość całkowita: 312 mm
- Masa: 465 g
- Średnica obiektywu: 40 mm
- Średnica tubusu: 30 mm (1,18″)

Więcej informacji
Kod SKUKOL.065-473
ProducentCOMBAT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com