Łuk bloczkowy Poe Lang EK PROTEX-COBRA 26' czarny 40 LB (CO-030B-4026)

Łuk bloczkowy Poe Lang EK PROTEX-COBRA 26' czarny 40 LB (CO-030B-4026)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk bloczkowy Poe Lang EK PROTEX-COBRA 26' czarny 40 LB (CO-030B-4026)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: CO-030B-4026
EAN: 4710933463136
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
389,00 zł
Konstrukcja Łuku bloczkowego Protex jest oparta o technologię skupiającą się na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca, używającego do tego minimum swojej własnej siły.

Łuk bloczkowy Protex należy do rodziny łuków bloczkowych, budowanych według technologii polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca, używającego do tego minimum swojej własnej siły.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest w technologii CNC z hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien szklanych i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Łuk wykonany jest w kolorystyce czarnej.


UWAGA DLA KONESERÓW. Prezentowany łuk jest wierną kopią używanego łuku w kultowej serii Rambo II-IV. Jego moc, parametry wytrzymałościowe i możliwości strzeleckie mogą pozwolić Ci poczuć się jak główny bohater grany przez Sylwestra Stallone. Podzespoły takie, jak majdan czy bloczki wykonane zostały z trwałych metali. Dzięki temu model ten wytrzyma najtrudniejsze warunki, w jakich zamierza go używać potencjalny strzelec.


Przeznaczenie łuku
Łuk bloczkowy Protex przeznaczony jest głównie dla dorosłych mężczyzn, choć z powodzeniem podoła mu także niejedna kobieta o ponadprzeciętnej sile. Dzięki sporej sile naciągu (40 funtów) nadaje się dla każdej dorosłej osoby. Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim młodzieży i dorosłym o przeciętnej i ponadprzeciętnej sile. Sugerujemy zaopatrzenie się w matę łuczniczą dedykowaną do łuków bloczkowych – dzięki temu zyskamy pewność, iż strzały wystrzelone z tego modelu zostaną przez nią wyłapane. To jeden z naszych najsilniejszych modeli.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów szkoleniowych i rekreacyjnych. Natomiast dzięki przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem, ale również poczucia się trochę jak gwiazda filmowa. Łuk o takiej historii stanowi również niebanalną ozdobę w domu. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość oraz możliwości strzelania na dłuższe dystanse.


Regulacja i ustawianie łuku
Długość naciągu łuku jest regulowana ustawieniem zaczepu cięciwy na bloczkach łuku. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* celownik klasyczny
* podstawka pod strzałę


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!


- kolor: czarny

- długość łuku: 1070 mm

- waga: 2150 g

- długość naciągu: 26-29 cali (66-74 cm)

- siła naciągu: 40 lb

- majdan wykonany w technologii CNC


Wykorzystane materiały:
- majdan: aluminium

- ramiona: włókno szklane

- uchwyt: gumowany (antypoślizgowy)

Więcej informacji
Kod SKUCO-030B-4026
ProducentPOE LANG
EAN4710933463136
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com