Lornetka Steiner Marine Commander Global z kompasem 7x50 [7830]

8 350,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Lornetka Steiner Marine Commander Global z kompasem 7x50 [7830]

W ekstremalnych sytuacjach dajesz z siebie wszystko - na łodzi i dla załogi. Kontrolujesz nagłe zmiany wiatru i wzburzonego morza. Odpowiedzialność zawsze spoczywa na Tobie. Doświadczenie podpowiada: precyzja i niezawodność narzędzi jest niezbędna. Z tego powodu nie idziesz na kompromis przy wyborze ekwipunku. 

Celem Steinera było stworzenie najlepszych lornetek do wykorzystywania na wodach całego świata. Wynik? Steiner Commander Global - idealne połącznie bardzo precyzyjnego kompasu z dającą precyzyjny, przejrzysty obraz lornetką żeglarską.

Lornetki Commander Global wykazują się doskonałością - są w stanie sprostać największym wyzwaniom jakie mogą Cię spotkac na morzu. Idealny wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość.

Lornetka Commander Global z kompasem to obowiązkowe wyposażenie dla żeglarzy, którzy szukają przygód na morzach całego świata.

Wbudowany kompas jest bardzo wytrzymały i praktycznie niezniszczalny dzięki nano-obudowie Makrolon® oraz pokryciu gumową powłoką NBR. Powłoka NBR - o długiej żywotności zapewnia jeszcze dłuższą eksploatację lornetki nawet przy najgorszych warunkach pogodowych. Materiał Makrolon sprawia natomiast, że obudowa jest niezwykle wstrząsoodporna i wytrzymała. Makrolon jednocześnie obniża masę i umożliwia konstrukcję zwartej budowy.

Soczewki pokryte są powłoką High-Tech Diamond-Marine-Coating, dzięki czemu lornetka Marine Global oferuje doskonałą wydajność optyki i nieosiągalną wcześniej transmisję światła. Dodatkowym atutem jest Sport-Auto-Focus - system, który bardzo usprawnia obsługę. Wystarczy ustawić każdy okular na "0" i sam będzie regulować ostrość w zależności od odległości. Jeśli obraz nie jest wyraźny oznacza to, że użytkownik ma wadę wzroku i wystarczy każdy okular indywidualnie dopasować do każdego oka. Raz dopasowane ustawienia będą dawać czysty i ostry obraz od 20 metrów.

Bez kalibracji i regulacji. Nowa lornetka Global z kompasem jest absolutnym szczytem jeśli chodzi o możliwości techniczne i demonstruje twórcze umiejętności inżynierów ze Steinera. Zintegrowany elektroniczny pomiar pola magnetycznego zapewnia absolutnie precyzyjne odczyty wszędzie na świecie - od koła podbiegunowego do mórz południowych. Dzięki technologii cyforwej, łożysko jest bardzo precyzyjne. Wyświetlacz jest bardzo łatwy w odczycie - bez zakłócania pola widzenia. Intuicyjna obsługa i kompensacja kątów nachylenia sprawia, że używanie lornetki jest proste i niezawodne. 

CECHY:

 • Steiner High-Definition-Optics - Wysoko specjalistyczna powłoka umożliwia jasny obraz najwyższej klasy. Obraz jest ostry i posiada dobry kontrast. Rozpraszanie światła jest redukowane do minimum. Kontury są zawsze ostre i wyraźnie widoczne, nawet przy niewielkim oświetleniu lub podczas zmroku.
 • Powłoka Diamond-Marine pozwala na osiągnięcie bardzo wyskiej transmisji światła
 • Steiner Nano-Protection - Dzięki specjalnym nano-cząteczkom soczewki są odporne na brud, wodę i działanie czynników zewnętrznych.
 • Wypełnienie azotem - nie ma ryzyka zamglenia czy skraplania się wody wewnątrz lornetki
 • Muszle oczne ErgoFlex - Innowacyjny system oferuje użytkownikowi wysoki komfort oglądania i niezawodną ochronę przed przypadkowym światłem czy też wiatrem z boku. Musze oczne ErgoFlex wykonane są z delikatnego i niestarzejącego się silokonu, który zapewnia komfortowe uczucie. Muszle oczne są regulowane na trzy sposoby.
 • Memory-Ocular - Poręczne wyżłobienia na pokrętle okularu optymalizują indywidualne ustawienia dioptrii użytkownika. Przekręcając okular znajduje się odpowiednie ustawienia dioptrii w mgnieniu oka.
 • Comfort-Grip - system ten gwarantuje bardzo komfortowe użytkowanie lornetki. Nawet po wielu godzinach Twoje dłonie nie będą zmęczone.
 • ClicLoc - z dokładnie przemyślanym zapięciem lornetka zawsze pozostaje bezpieczna na pasie. Pas do przenoszenia może być z łatwością odpięty jednym ruchem. Można go też szybko zastąpić pasem wypornościowym.
 • 30 lat gwarancji
 • Zakres temperatur: od -40°C do +80°C
 • Pokrycie powłoką NBR
 • Sport-Auto-Focus
 • Ekstremalna wytrzymałość
 • Ergonomiczny design
 • Do lornetki dołączono wysokiej jakości akcesoria
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Steiner
Opinie
zamawiam Zamknij