Lornetka Delta Optical Silver 7x50 (DO.DO-1561)

449,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Dobra, wodoodporna lornetka do nocnych obserwacji nie musi kosztować zbyt wiele. Przykładem jest model Delta Optical Silver 7x50, który nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i precyzyjne namierzenie obiektu podczas działań nocnych. Wnętrze lornetki zostało wypełnione suchym azotem i hermetycznie zamknięte. Takie zabezpieczenie skutecznie chroni przed kurzem i wodą oraz zapobiega osadzaniu się pary.

To idealna lornetka myśliwska. Doskonale nadaje się do nocnych polowań dzięki jasnemu obrazowi o bardzo dużym polu widzenia oraz powiększeniu wystarczającemu, aby dostrzec drobne szczegóły i jednocześnie na tyle małemu, aby uniknąć drgań. Powłoka antyodblaskowa niweluje ujemne skutki odbicia światła poprawiając kontrast. Urządzenie znakomicie sprawdza się również w żeglarstwie, pozwala na prowadzenie obserwacji oraz nawigacji o każdej porze dnia i nocy. Nie uszkodzi się nawet wówczas, gdy wpadnie do wody.

Dzięki zastosowaniu regulacji ostrości na prawym okularze oraz z regulacji centralnej, bardzo szybko można dobrać właściwe ustawienia. Lornetka wyposażona jest standardowo w niezależne nakrywki na okulary i obiektywy, zgrabny pokrowiec oraz pasek zarówno do lornetki jak i do pokrowca.

Podstawowe zalety lornetki:

 • Jasny obraz, pozwalający na obserwację również po zmroku
 • Bardzo szerokie pole widzenia
 • Zabezpieczenie przed wodą, kurzem i zaparowaniem
 • Gumowany korpus pozwalający na pewny uchwyt w dłoni
 •  

  Jeżeli zamierzasz używać lornetkę również w trudnych warunkach pogodowych bez obawy że zaszkodzi jej woda, deszcz oraz kurz, jednocześnie oczekujesz jasnego, czystego obrazu pozwalającego dostrzec szczegóły nawet po zmroku, z pewnością model Delta Optical Silver 7x50 będzie właściwym wyborem. Wysoka jakość wykonania, trwałość, znakomite parametry za niewielkie pieniądze. 

  Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  - powiększenie: 7x
  - średnica obiektywów: 50 mm
  - pole widzenia: 122 m / 1000 m
  - pryzmaty: BaK4 (porro)
  - sprawność zmierzchowa: 18,7 *
  - jasność: 51
  - wymiary: 197x180x64 mm
  - waga: 990 g
  - regulacja ostrości na prawym okularze oraz regulacja centralna
  - wypełniona azotem

  * - Sprawność zmierzchowa ( liczba zmierzchowa ) - to parametr sprzętu optycznego (lornetek, celowników) wskazujący na przydatność urządzenia do pracy w słabych warunkach oświetlenia. Określa zdolność dostrzegania celu. Liczbowo wyraża się przez pierwiastek kwadratowy iloczynu powiększenia i średnicy obiektywu. Im większa liczba, tym sprzęt optyczny jest "jaśniejszy" - bardziej nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych.
  Opinie

  Opinie o Lornetka Delta Optical Silver 7x50 (DO.DO-1561)

  ok
  ok
  Ocena
  max (Dodano 02.02.2015)
  Dodaj swoją opinię

  Możesz być takżezainteresowany produktami

  zamawiam Zamknij