Lornetka Bushnell Prime 10x25 Roof (BP1025B)

399,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Lornetka z serii Bushnell Prime ze stałym powiększeniem 10x oraz średnicą obiektywu 25 mm.

Model ten dzięki zastosowanym technologiom pozwala uzyskać bardzo dobrą rozdzielczość i kontrastowość obrazu. Regulowane muszle oczne, korekcja dioptrii oraz odstęp źrenicy 11 mm, gwarantują komfort długotrwałych obserwacji oraz możliwość indywidualnego dopasowania.

Zastosowane technologie:
- FMC (Fully Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, kurzu i odporna na zarysowania co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- BaK-4: najwyższej jakości szkło optyczne, z którego zostały wykonane zastosowane w lornetce pryzmaty. Pryzmaty ze szkła BaK-4 oferują jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których zastosowano tańsze szkło optyczne Bk-7

   

Wariant 10x25 Roof to kompaktowa lornetka, która dzięki zawiasowej, składanej konstrukcji zmieści się w niewielkiej ładownicy, a nawet w większej kieszeni.
Lornetka spełnia normę wodoodporności IPX7 (zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra). W komplecie pokrowiec oraz gumowe osłony na obiektywy.

Dane techniczne
Powiększenie: 10x
Średnica obiektywu: 25 mm
Pole widzenia (m/1000m): 109
Źrenica wyjściowa: 2,4 mm
Odstęp źrenicy: 11 mm
Minimalny focus: 6 m
Układ pryzmatów: Roof
Szkło optyczne: BaK-4
Powłoki: Fully Multi Coated
Waga: 314 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij