Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Lornetka Bushnell Forge 10x30 Terrain (BF1030T)

Kod SKU: TM.109985
Kod EAN: 029757002860
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
1 399,00 zł Darmowa dostawa
Jesteś miłośnikiem wodnych przygód? W Twoim wyposażeniu powinna więc znaleźć się odpowiednia optyka, dzięki której dostrzeżesz o wiele więcej niż nieuzbrojonym okiem. Lornetki żeglarskie mają szeroki kąt widzenia, są odporne na wilgoć i ergonomiczne. Postaw na rozwiązania najlepszych marek. Lornetki żeglarskie BUSHNELL Lornetka Bushnell Forge 10x30 Terrain (BF1030T) to synonim najwyższej jakości i zadowolenia. Zamów teraz z darmową dostawą.

Wodoodporna lornetka z serii Bushnell Forge ze stałym powiększeniem 10x oraz średnicą obiektywu 30 mm.

Dzięki pryzmatom w układzie Roof (dachowym) lornetka ma zwartą bryłę i bez trudu zmieści się w niewielkiej torbie. Soczewki posiadają powłoki antyrefleksyjne, które pozwalają na uzyskanie ostrego i jasnego obrazu nawet przy pełnym słońcu.

Pryzmaty wykorzystane w lornetce zostały wykonane ze szkła optycznego typu BaK-4. Model ten dzięki zaawansowanym technologiom pozwala uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość i kontrast obrazu oraz szerokie pole widzenia.

Zastosowane technologie:

- FMC (Fully Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, kurzu i odporna na zarysowania co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- PC-3 Phase Coating: zaawansowane powłoki na pryzmatach dachowych, które eliminują straty związane z przesunięciem fazowym odbijanych fal świetlnych, co poprawia wierność kolorów, rozdzielczość i kontrast.

- ED (Extra-low Dispersion): specjalne szkło o niskim współczynniku rozszczepiania światła. Wykonane z niego soczewki zapewniają obraz o ponadprzeciętnej rozdzielczości i kontrastowości, a przy tym praktycznie eliminują aberrację chromatyczną, widoczną w mniej zaawansowanych lornetkach jako charakterystyczne fioletowe lub żółte anomalie kolorystyczne na krawędziach obserwowanych przedmiotów.

- DPC (Dielectric Prism Coating): zaawansowane powłoki na pryzmatach dachowych, które zapewniają maksymalną jasność i przejrzystość, co poprawia wierność kolorów, rozdzielczość i kontrast.

Lornetka spełnia normę wodoodporności IPX7 (zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra).

 Dane techniczne
Powiększenie: 10x
Średnica obiektywu: 30 mm
Pole widzenia (m/1000m): 110
Źrenica wyjściowa: 3 mm
Odstęp źrenicy: 18 mm
Minimalny focus: 2 m
Układ pryzmatów: Roof
Szkło optyczne: BaK-4
Powłoki: Fully Multi Coated
Waga: 388 g
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.109985
ProducentBUSHNELL
Kod EAN029757002860
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Bushnell Forge 10x30 Terrain (BF1030T)