Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Lornetka Bushnell 20x50 Power View (132050)

Kod SKU: TM.3730
Kod EAN: 029757132055
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
469,00 zł Darmowa dostawa

Dane techniczne
Powiększenie: 20x
Średnica obiektywu: 50 mm
Pryzmat: Porro
Typ szkieł: BK-7
Średnica wyjściowa: 2,5 mm
Odległość od oka: 9 mm
Pole widzenia (m/1000m): 57
Możliwość montażu na statywie: tak
Waga: 851 g
Producent: Bushnell, USA

Lornetka Bushnell pozwoli Ci na komfortowe obserwowanie obiektu w aż 20-krotnym powiększeniu. A to wszystko dzięki średnicy obiektywu wynoszącej 50 mm.

Takie parametry sprawiają, że obserwowany cel będzie niezwykle wyraźny.

Układ optyczny tworzy specjalistyczne i innowacyjne szkło optyczne Bk-7, którego soczewki antyrefleksyjne są całkowicie powleczone, a to z kolei skutkuje ograniczeniem odbijania światła.

Takie rozwiązanie daje Ci perfekcyjną jakość obrazu i doskonałą klarowność.

W tej lornetce jest zastosowany specjalny pryzmat porro. 

Jeżeli będziesz miał ochotę przybliżyć obraz, pryzmat ten zminimalizuje migotanie obrazu nawet w momencie drgania Twoich rąk.

Przy korzystaniu z takiej lornetki, bardzo dobrym pomysłem jest zamontowanie jej w statywie, by jeszcze dokładniej móc oglądać wybrany punkt i cieszyć się komfortową i perfekcyjną jakością widzenia.

Aby Ci to ułatwić, ten gadżet posiada gniazdo, dzięki któremu możesz bez większego problemu i niepotrzebnych instrukcji, zamontować statyw i napawać się idealnym widokiem oglądanego celu. 

Lornetka oferująca powiększenie 20x przy średnicy obiektywu 50 mm. Jest to rozwiązanie, z którego będą bardzo zadowoleni wszyscy ci, którzy chcą zobaczyć bardzo szczegółowo obserwowany obiekt.

Układ optyczny został zbudowany ze szkła optycznego Bk-7, z wykorzystaniem pełnego powlekania soczewek antyrefleksyjnymi powłokami, które znacznie ograniczają odbijanie światła, a co za tym idzie - podnoszą jasność obrazu w lornetce i klarowność obserwowanego obiektu.

W lornetce wykorzystano układ pryzmatu typu porro. Przy dużych powiększeniach, jak w tej lornetce, takie rozwiązanie minimalizuje drganie obrazu padającego na źrenicę obserwatora, wynikające z naturalnego drgania ludzkich rąk. Lornetki o tak znacznym powiększeniu dobrze jest zamocować na statywie, dlatego też tubus wyposażono w gniazdo mocowania takiego akcesorium.

Dane techniczne
Powiększenie: 20x
Średnica obiektywu: 50 mm
Pryzmat: Porro
Typ szkieł: BK-7
Średnica wyjściowa: 2,5 mm
Odległość od oka: 9 mm
Pole widzenia (m/1000m): 57
Możliwość montażu na statywie: tak
Waga: 851 g
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.3730
ProducentBUSHNELL
Kod EAN029757132055
Konstrukcja pryzmatówporropryzmatyczna
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Bushnell 20x50 Power View (132050)