Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Akcesoria do latarek – pozostałe

Latarki to jedno z podstawowych akcesoriów potrzebnych w domu i w terenie. Przydają się w zwykłych, codziennych sytuacjach, a także podczas uprawiania turystyki. Nie zapomnij wrzucić ich do swojego plecaka, gdy planujesz spędzić czas na wakacjach, na wycieczkach rowerowych i pieszych. Poznaj kategorię produktów, w której znajdziesz przydatne akcesoria do latarek ręcznych i czołowych.

Dyfuzory do latarek – sygnalizowanie w terenie

Uniwersalne latarki emitują białe światło o zimnej lub neutralnej barwie. Takie stałe, umiarkowanie intensywne oświetlenie doskonale nadaje się do zwykłych zastosowań. W sytuacjach niecodziennych np. podczas poszukiwań lub po wypadku samochodowym może przydać się urządzenie lepiej nadające się do sygnalizowania świetlnego. Większy zasięg i dobra widoczność to w takich chwilach bardzo ważne parametry. Zamiast wymieniać swoją zwykłą latarkę na profesjonalny sprzęt, wystarczy dokupić odpowiednie akcesoria, które są łatwe w użyciu i niedrogie.

Aby Twoja latarka skutecznie wskazywała położenie, warto uzupełnić ją specjalnym elementem, który znajdziesz w dziale Akcesoria do latarek – pozostałe. Mały i niepozorny gadżet, taki jak dyfuzor czerwony Fenix Traffic Wand to nic innego jak specjalna podłużna nakładka na głowicę latarki. Pełni ona funkcję elementu rozpraszającego światło i zwiększającego jego widoczność. Taka część przydaje się podczas poszukiwań w warunkach ograniczonej widoczności. Sygnał świetlny emitowany przez latarkę z dyfuzorem jest lepiej widoczny nawet ze znacznej odległości, co ułatwia namierzenie położenia osoby wzywającej pomoc.

Pozostałe akcesoria wymienne do latarek czołowych

Dobra czołówka to podstawa, jeśli wybierasz się w teren po zmroku i chcesz mieć wolne ręce. Paski do latarki czołowej z czasem zużywają się, mogą też zniszczyć się pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. W tej kategorii znajdziesz paski do latarek od producentów najlepszych akcesoriów turystycznych. Praktyczne i niezawodne paski do latarki czołowej Fenix występują w różnych wariantach i na pewno wybierzesz coś w sam raz do Twojej czołówki.

Ochrona i transport baterii

Zasilanie latarki to niezwykle ważny temat. Urządzenie staje się bezużyteczne bez baterii lub akumulatorów. Dlatego warto zadbać o to, aby w zanadrzu mieć zapasowe źródło prądu. Najlepszym miejscem do przechowywania baterii jest specjalny pojemnik, w którym będą bezpieczne. Z uwagi na to, że w outdoorze często trudno o dobre źródła energii elektrycznej, naładowane akumulatory lub świeże baterie mogą okazać się przedmiotem pierwszej potrzeby. Dlatego warto je umieścić w opakowaniu, które ochroni cenną zawartość przed zgubieniem lub uszkodzeniem.

Przechowywanie i noszenie latarki

Oświetlenie zawsze warto mieć przy sobie. Zwykle wrzuca się je do plecaka, schowka samochodowego lub szuflady. Z uwagi na to, że latarka jest bardzo ważnym elementem ekwipunku, trzeba należycie zadbać o to, aby jej nie zgubić ani nie zniszczyć. Najlepiej, gdy przypniesz swoje urządzenie do smyczy lub włożysz je do saszetki, która nie tylko sprawi, że latarka będzie zawsze pod ręką, ale też ochroni ją przed zabrudzeniem i pozostałymi uszkodzeniami. Nasze pokrowce na latarki wykonane są z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego. Łatwo je wyczyścić i skutecznie chronią zawartość przed wpływem wilgoci i promieniowania słonecznego.

Dyfuzor, opaska lub zasobnik na baterie to gadżety turystyczne, które ułatwią Ci wypoczynek w terenie. Dzięki nim będziesz mógł skorzystać z dodatkowych funkcji latarki.