Latarka SureFire P2X Fury IntelliBeam 600 Lumenów (LAT/SURE P2XIB-A-BK)

1 099,01 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Latarka SureFire P2X Fury IntelliBeam 600 Lumenów

Innowacyjna latarka SureFire P2X Fury wykorzystuje nowoczesną technologię IntelliBeam. Technologia ta opiera się o inteligenty czujnik w mikroprocesorze dostosowujący moc światła to warunków oświetleniowych panujących na zewnątrz od 15 do 600 lumenów. Użytkownik latarki ma możliwość wyboru trybu świecenia i tym samym zadecydować czy chce w danym momencie wykorzystywać technologię IntelliBeam czy też korzystać wyłącznie z najmocniejszego trybu.

Latarka SureFire P2X Fury IntelliBeam wykorzystuje bardzo wydajne diody LED dostarczające doskonałe światło o stosunkowo szerokiej wiązce. Korpus latarki wykonany został z aluminium lotniczego o dużej wytrzymałości. Aluminium jest anodyzowane zgodnie ze standardami wojskowymi (Mil-Spec Type III), dzięki czemu jest odporne na obtarcia czy korozję.

Latarka P2X Fury działając w trybie IntelliBeam nigdy nie włączy maksymalnej mocy na bliską odległość. To bardzo ważne w sytuacji, gdy włączasz latarkę w celu świecenia na plecak, bagażnik samochodu lub na cokolwiek z bliska. 

Latarka doskonale sprawdzi się jako narzędzie do codziennego użytku lub jako oświetlenie turystyczne do plecaka. Waży zaledwie 176 gramów. Jej wagę docenią na pewno ludzie wędrujący z plecakiem doskonale zdający sobie sprawę z tego, że każdy kilogram zbędnego wyposażenia ciąży wraz z każdym kilometrem coraz bardziej. Latarka zasilana jest na dwie baterie CR123. Pierwszy zestaw baterii znajduje się w zestawie. Podczas dłuższego przebywania w terenie warto zaopatrzyć się w kilka zapasowych.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Surefire
Opinie
zamawiam Zamknij