Latarka ręczna GERBER FREESCAPE FLASHLIGHT 200 lumenów

Latarka ręczna GERBER FREESCAPE FLASHLIGHT 200 lumenów

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka ręczna GERBER FREESCAPE FLASHLIGHT 200 lumenów

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 31-002560
EAN: 5908262155269
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
189,00 zł
Latarki ręczne to produkty, które towarzyszą ludziom od ponad 100 lat. Przydają się w czasie survivalu, podczas wędrówek oraz w domu. Postaw na produkty od najlepszych marek, które emitują mocne światło i gwarantują niezawodne użytkowanie. Latarki ręczne GERBER Latarka ręczna GERBER FREESCAPE FLASHLIGHT 200 lumenów to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Zamów teraz.


Gerber Freescape to wytrzymała latarka turystyczna, o maksymalnym strumieniu światła 200 lumenów oraz dwóch diodach, białej i czerwonej, o wiele korzystniej oddziałującej na wzrok w ciemności.

Korpus latarki Freescape wykonano z wytrzymałego anodowanego aluminium, pokrytego gumowanym tworzywem, zapewniającego wysoką wytrzymałość na udar mechaniczny oraz pewny chwyt nawet podczas dużej wilgoci lub deszczu. Trójkątny przekrój korpusu latarki, zapobiega jej staczaniu się z pochyłej powierzchni. Czarną kolorystykę latarki ożywiono jaskrawo zielonymi wstawkami, ułatwiającymi odszukanie latarki w plecaku oraz wśród innego sprzętu turystycznego.

Źródło światła, zapewniają biała dioda CREE oraz czerwona dioda Osram. Latarka może działać w 3 trybach pracy: światło białe o maksymalnym strumieniu 200 lumenów, światło białe o minimalnym strumieniu 50 lumenów oraz światło czerwone 40 lumenów.

Latarka posiada włącznik chwilowy, umożliwiający nadawanie sygnałów świetlnych lub krótkotrwałe oświetlenie danego miejsca. Zasilanie dwoma, powszechnie dostępnymi bateriami typu AA, gwarantuje łatwy zakup zapasowych baterii, niemal na całym świecie.

Klasa wodoodporności IPX7 w pełni chroni przed deszczem i śniegiem, pozwala również na półgodzinne przebywanie latarki pod wodą o głębokości do 1 metra. Gumowany korpus posiada zintegrowany zaczep pozwalający na wygodne mocowanie latarki do karabinka lub naszego oporządzenia.

W zestawie: 2 baterie AA.

Więcej informacji
Kod SKU31-002560
ProducentGERBER
EAN5908262155269
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z GERBER
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com