Latarka ręczna GERBER Cortex Compact Tac 125 lumenów

Latarka ręczna GERBER Cortex Compact Tac 125 lumenów

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka ręczna GERBER Cortex Compact Tac 125 lumenów

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 31-002308
EAN: 5908262148667
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
149,00 zł
Latarki ręczne to produkty, które towarzyszą ludziom od ponad 100 lat. Przydają się w czasie survivalu, podczas wędrówek oraz w domu. Postaw na produkty od najlepszych marek, które emitują mocne światło i gwarantują niezawodne użytkowanie. Latarki ręczne GERBER Latarka ręczna GERBER Cortex Compact Tac 125 lumenów to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Zamów teraz.

GERBER Cortex Compact Tac to kompaktowa latarka o wydajnym strumieniu światła, która może być zasilana za pomocą dwóch typów baterii: CR123 lub standardowego paluszka AA 1,5 V.


Tubus o antypoślizgowej fakturze, wykonano z wytrzymałego anodowanego aluminium ( HA-II ). Na jego powierzchni zamontowany jest szczękowy klips, pozwalający mocować latarkę na oporządzeniu, pasku lub odzieży. Metalowy pierścień głowicy latarki chroni układ optyczny ( dioda, zwierciadło oraz szybka ) przed uszkodzeniem mechanicznym.


Sercem latarki jest dioda XPG-R5 oraz gładkie zwierciadło o bardzo dobrej efektywności, skupieniu i zasięgu światła. Zasilanie latarki może stanowić wydajna bateria CR123 lub powszechnie dostępny popularny " paluszek " AA 1,5V. Dzięki temu, w zależności od potrzeb i naszych możliwości ( łatwiej jest kupić baterię AA 3V ) możemy dostosować parametry strumienia światła. W zestawie: 1 bateria AA.

Na baterii CR123, latarka w trybie max zapewnia strumień światła 125 lumenów przez około 90 minut, w trybie minimalnym ( 25 lumenów ) może pracować do 9 godzin. Wybierając baterię AA, w trybie max uzyskujemy strumień światła rzędu 60 lumenów przez około 75 minut, a w trybie minimalnym latarka będzie świecić światłem 12 lumenów przez około 6 godzin.

Włącznik może pracować w trybie chwilowym lub ciągłym ( po pełnym wciśnięciu ). Latarka posiada trzy tryby: maksymalny, niski oraz strobo, ich zmiana odbywa się poprzez chwilowe lub pełne wciśnięcie włącznika. Po włączeniu, latarka domyślnie aktywuje strumień światła o pełnej mocy.


GERBER Cortex Compact Tac dzięki swej wszechstronności oraz wygodnej formie zasilania, świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Więcej informacji
Kod SKU31-002308
ProducentGERBER
EAN5908262148667
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com