Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka ręczna Fenix WT20R

Kod SKU: 039-396
Kod EAN: 6942870306841
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
259,00 zł Darmowa dostawa
Latarka może przydać się w najmniej spodziewanych okolicznościach. Chcesz mieć ją zawsze pod ręką? Postaw na latarki brelokowe, które przypniesz do szlufki od spodni czy do kluczy. To drobiazgi, które sprawdzają się zarówno w terenie, jak i w miejskiej dżungli. Latarki brelokowe FENIX Latarka ręczna Fenix WT20R łączy w sobie wysoka jakość i estetyczny design. Zamów już teraz!

To, co najbardziej wyróżnia model Fenix WT20R, to ruchoma głowica z regulacją kąta w zakresie 105°. Rozwiązanie to umożliwia kierowanie światła pod wybranym przez nas kątem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas wszelkiego typu napraw, inspekcji oraz oświetlenia trudniej dostępnych miejsc. Korpus Fenix WT20R to połączenie anodowanego aluminium oraz wytrzymałego polimeru, w efekcie latarka jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale również lekka.

Korpus ma kształt prostopadłościanu, dlatego nie wyślizguje się z dłoni, jest bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu. Do pożądanych cech każdej latarki warsztatowej należą łatwość oraz uniwersalność montażu.

Dlatego w Fenix WT20R zastosowano podwójny system mocowania tj. solidny stalowy klips umożliwiający noszenie latarki na pasie narzędziowym, kombinezonie lub przy torbie oraz magnetyczną końcówkę pozwalającą na szybkie dokowanie do stalowych powierzchni.

Światło

Źródłem światła są dwie diody Cree, emitujące światło skoncentrowane lub rozproszone o maksymalnym strumieniu 400 lumenów. Każda dioda ma 3 tryby jasności: mocny 400 lumenów, średni 150 lumenów oraz niski 50 lumenów. W zależności od wykonywanej pracy możemy nie tylko dostosować strumień i czas działania, ale także wybrać pomiędzy światłem o dłuższym zasięgu lub szerszym strumieniu, dzięki czemu latarka ma szeroki zakres zastosowań. Do włączania latarki oraz zmiany trybów służy boczny włącznik ze wbudowanym wskaźnikiem poziomu akumulatora.

Zasilanie

Do zasilania latarki producent zastosował pakiet akumulatorowy Fenix ARB-LP-2000U o pojemności 2000 mAh, który w sytuacji awaryjnej można zastąpić dwiema bateriami alkalicznymi AA.

Według danych producenta zastosowany akumulator pozwala na 3,5 godziny pracy w trybie maksymalnym 400 lumenów lub aż 21 godzin w trybie niskim 50 lumenów. Dodatkowo dzięki funkcji wskaźnika poziomu akumulatora (diody w bocznym włączniku) możemy kontrolować pracę latarki i zarządzać pozostałym zapasem energii. Po każdorazowym wciśnięciu włącznika (na wyłączonej latarce), diody w czasie rzeczywistym informują nas o stanie akumulatora. Ładowanie ogniwa odbywa się poprzez port micro-USB, zabezpieczony oczywiście przed wilgocią i pyłem.

W latarce zastosowano zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją.

Przedstawione parametry  uzyskano w warunkach laboratoryjnych. Podczas testów wykorzystywano akumulator Fenix ARB-LP-2000U.

W zestawie:
-Elementy zestawu latarki
-Fenix ARB-LP-2000U 2000 mAh ,
-komplet uszczelek ,
-kabel microUSB ,
-krótka opaska na rękę (smyczka) (lanyard)


Ilość trybów: 6
Maks. czas pracy: 21 h
Maks. strumień świetlny: 400 lm
Maks. zasięg: 117 m
Klasa szczelności IP: IP66
Akceptowalny typ ogniwa: baterie jednorazowe (pierwotne) ,akumulator wielokrotnego użytku (wtórne)
Zasilanie: akumulator Fenix ARB-LP-2000U , AAA x 2
Źródło zasilania: port micro USB
Kolor: czarny
Maks. światłość: 3434 cd
Materiał obudowy: duraluminium anodyzowane ,polimer
Odporność na upadek: 1 m
Długość całkowita: 117,5 mm
Masa: 154 g

Więcej informacji
Kod SKU039-396
ProducentFENIX
Kod EAN6942870306841
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Latarka ręczna Fenix WT20R
Więcej z FENIX