Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka Olight S1 baton XM-L2

Kod SKU: TM.50181
Kod EAN: 5908262171900
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
129,99 zł
Latarki ręczne to produkty, które towarzyszą ludziom od ponad 100 lat. Przydają się w czasie survivalu, podczas wędrówek oraz w domu. Postaw na produkty od najlepszych marek, które emitują mocne światło i gwarantują niezawodne użytkowanie. Latarki ręczne OLIGHT Latarka Olight S1 baton XM-L2 to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Zamów teraz.

Latarka Olight S1 baton XM-L2 to kompaktowe źródło światła do zastosowań EDC, wyposażone w wygodny boczny włącznik oraz diodę XM-L2 emitującą potężny strumień światła 500 lumenów.


Latarka LED Olight S1 baton to latarka diodowa dedykowana do codziennych zastosowań. Z uwagi na swój niewielki gabaryt oraz ciężar może codziennie towarzyszyć nam w kieszeni lub torbie, by w razie potrzeby przyjść z pomocą.


W latarce zastosowano popularny emiter Cree XM-L2 oraz optykę PMMA TIR pełniącą rolę soczewki/ kolimatora odpowiedzialnego za równomierne skupianie światła. Korpus wykonany z wytrzymałego, anodowanego aluminium HA-III, cechuje się nowoczesną i przyciągającą oko konstrukcją, wytrzymałą na upadek z wysokości 1,5 m. Drobne, precyzyjne gwintowanie z uszczelką silikonową, zapewnia wodoodporność klasy IPX8, czyli niewrażliwość na czasowe zanurzenie w wodzie, deszcze, śnieg etc. Anodyzacja HA-III utwardza powierzchnię korpusu oraz przeciwdziała powstawaniu rys i wytarć.

Latarka EDC posiada płaski, magnetyczny kapsel, ułatwiający stawianie jej pionowo (funkcja świecy) oraz mocowanie do stalowych przedmiotów, aby tworzyć stabilne źródło oświetlenia. Środkowa część tubusa, posiada drobne teksturowania, poprawiając przyczepność latarki.


Produkty Olight są znane z zaawansowanych sterowników. Pozwala to na bardzo efektywne zarządzanie poborem prądu, co w efekcie pozwala, by latarka w danym trybie świeciła jednakowym strumieniem do pełnego rozładowania baterii/ akumulatora. System Active Thermal Management, chroni przed przegrzaniem diody (w najwyższym trybie pracy), po 90 sekundach zmniejsza natężenie prądu oraz strumień światła do 300 lumenów. Po wyłączeniu i obniżeniu temperatury, ponownie włączona latarka będzie świecić w trybie maksymalnym.

Sterownik posiada również funkcję pamięci ostatniego trybu pracy. Latarka LED zasilana jest wysokoprądową baterią 3V CR123 z możliwością zastąpienia jej akumulatorem 16340, co w oczywisty sposób pozwala zaoszczędzić koszty związane z eksploatacją urządzenia.


Obsługa latarki odbywa się za pomocą wygodnego, bocznego przycisku, co stanowi ewenement w modelach tej wielkości. Zmiana trybów (8 lm/ 80 lm/ 500 lm) odbywa się poprzez wciśnięcie i przytrzymanie przycisku włącznika, po wcześniejszym włączeniu latarki.

Olight LED S1 baton posiada dodatkowy, ekstremalnie oszczędny tryb, tzw. moon, w którym emitowane jest słabe światło o strumieniu ~ 1 lumena. Takie szczątkowe światło jest przydatne w warunkach całkowitej ciemności, kiedy zależy nam na najdłuższym czasie pracy latarki, ułatwia adaptację oka do widzenia w nocy, jest dyskretne i nie przyciąga uwagi.

W Olight LED S1 baton zastosowano automatyczny wyłącznik czasowy, który w zależności od ustawień wyłącza urządzenie po 3 lub 9 minutach.


Stalowy, szczękowy klips (odczepiany) pozwala zamocować latarkę do ekwipunku, a w razie potrzeby do daszka baseballówki, tworząc tym samym improwizowaną czołówkę.

W zestawie: pasek nośny.

Więcej informacji
Kod SKUTM.50181
ProducentOLIGHT
Kod EAN5908262171900
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Latarka Olight S1 baton XM-L2