Ładownica ZSP06 Roto Paddle - 1 magazynek - 1911 - IMI Defense

IMI DEFENSE
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Ładownica na jeden magazynek pistoletowy, wyprodukowana przez renomowaną izraelską firmę IMI Defense. Wykonana została z najwyższej jakości lekkiego a zarazem wytrzymałego polimeru przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii produkcji. Produkty marki IMI Defense zapewniają łatwość użycia, trwałość i komfort. Ładownica wyposażona jest w "płetwę" mocującą do pasa i zapobiegającą jej wypadnięciu. Szlufka na pasek o maksymalnej szerokości wynoszącej 55 mm. W modelu Roto istnieje możliwość regulacji położenia ładownicy względem "płetwy". Po zakończeniu regulacji należy ją dokręcić kluczem imbusowym, który otrzymujemy w zestawie. Magazynek mocowany jest na wcisk, jednakże zastosowany materiał i jego faktura zapobiegają porysowaniu jego powierzchni. Cechy i zalety: - Wygodny, odpowiednio wyprofilowany kształt - Magazynek mocowany na wcisk - Bardzo szybkie dobycie - Regulacja siły trzymania magazynka za pomocą śruby - Obracana w zakresie 360 stopni - Wykonana z wytrzymałego polimeru - Regulacja systemu Roto za pomocą dołączonego do zestawu klucza imbusowego - Zaprojektowana dla wojska i policji, doskonała również dla osób cywilnych - Możliwość zamontowania (po zdjęciu płetwy) do kabury wyposażonej w boczną szynę montażową - Kolor: czarny - Waga: 82g Pasujące magazynki: 1911 (jednorzędowe), Sig Sauer 220, S&W 4506, 4516 Wyprodukowano w Izraelu.
  105,00 zł
Chwilowo niedostępne
Darmowa dostawa od 300 zł
Odroczone płatności
Raty PayU

Opis

Ładownica na jeden magazynek pistoletowy, wyprodukowana przez renomowaną izraelską firmę IMI Defense.

Wykonana została z najwyższej jakości lekkiego a zarazem wytrzymałego polimeru przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii produkcji. Produkty marki IMI Defense zapewniają łatwość użycia, trwałość i komfort.

Ładownica wyposażona jest w "płetwę" mocującą do pasa i zapobiegającą jej wypadnięciu. Szlufka na pasek o maksymalnej szerokości wynoszącej 55 mm.

W modelu Roto istnieje możliwość regulacji położenia ładownicy względem "płetwy". Po zakończeniu regulacji należy ją dokręcić kluczem imbusowym, który otrzymujemy w zestawie.

Magazynek mocowany jest na wcisk, jednakże zastosowany materiał i jego faktura zapobiegają porysowaniu jego powierzchni.

Cechy i zalety:
- Wygodny, odpowiednio wyprofilowany kształt
- Magazynek mocowany na wcisk
- Bardzo szybkie dobycie
- Regulacja siły trzymania magazynka za pomocą śruby
- Obracana w zakresie 360 stopni
- Wykonana z wytrzymałego polimeru
- Regulacja systemu Roto za pomocą dołączonego do zestawu klucza imbusowego
- Zaprojektowana dla wojska i policji, doskonała również dla osób cywilnych
- Możliwość zamontowania (po zdjęciu płetwy) do kabury wyposażonej w boczną szynę montażową
- Kolor: czarny
- Waga: 82g

Pasujące magazynki: 1911 (jednorzędowe), Sig Sauer 220, S&W 4506, 4516

Wyprodukowano w Izraelu.

Dane techniczne

Kod SKU SP.14514
Producent IMI DEFENSE

Importer

Nazwa SPC Tomasz Kita Spółka Komandytowo-Akcyjna
Kraj Polska
Adres Kościuszki 114 2N,
Kod pocztowy 61-117
Miasto Poznań
E-mail [email protected]
Telefon +48 533 372 997
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Luneta celownicza Vector Optics Veyron 6-24x44 - 30 mm - FFP - SCFF-23
1 199,00 zł
Koszulka Tigerwood Drogowskaz Zielona (TW.DROG-GRN.H)
Już od 27,50 zł Normalna cena 55,00 zł
Śrut 5,51 mm H&N Slug HP II 200 szt. (051-119)
64,29 zł
Multitool Leatherman SKELETOOL RX Red - 7 narzędzi (832310)
499,00 zł
Multiclip Victorinox brelok z karabińczykiem (4.1858)
55,00 zł
Nerka HELIKON BANDICOOT (TB-BDC-CD-23)
149,99 zł Cena promocyjna 120,00 zł
Wieszak na zwierzynę RealHunter Strong do 360 kg (TD612)
74,90 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com