Kuchenka turystyczna TigerWood Piran BIG DADDY (TW.BIG-DAD)

99,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Tigerwood to dobrze rozwijająca się polska marka zajmująca się wysokiej jakości koszulkami, bluzami oraz produktami outdoorowymi niezbędnymi dla każdego miłośnika survivalu.


Kuchenka Turystyczna Piran „Big Daddy"

 Kuchenka Big Daddy –  to innowacyjne rozwiązania, inspirowane wydajnością kuchenek rakietowych! Zawieszone palenisko i długa część kominowa, zapewniają optymalny przepływ powietrza i ochronę przed wiatrem. Jako opał możesz wykorzystać drewno lub przełożyć ruszt wyżej i użyć wygodnego paliwa turystycznego. Elementy konstrukcji wykonane są z 1 mm. stali nierdzewnej. Kompaktowe wymiary pozwolą bez problemu schować ją w Twoim plecaku, samochodzie czy bug out bagu!”

W zestawie znajdziesz:
– Kuchenkę składaną
– Etui

Przybliżone wymiary:
– W etui: ~22x14x1 cm
– Złożona: ~14x12x18 cm (Palenisko wystaje dodatkowo około 4 cm)
– Waga zestawu: ~630 g

Uwaga! Nigdy nie używaj kuchenki w zamkniętym pomieszczeniu. Przed rozpaleniem usuń folię ochronną z elementów i upewnij się, że kuchenka jest poprawnie złożona i stoi na niepalnym podłożu. Zadbaj, by w okolicy nie było palnych materiałów które mogły by się zająć np. przy przypadkowym przewróceniu kuchenki. Zawsze miej w pogotowiu butelkę z wodą lub gaśnicę do ugaszenia ognia. Jako paliwa używaj tylko drewna i podobnych, nietoksycznych alternatyw. Nie chowaj gorących elementów kuchenki do etui. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia 10 kg, a naczynia do gotowania ustawiaj na środku kuchenki. Bądź odpowiedzialny, pozbądź się popiołu w bezpieczny sposób!
 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij