Kubek termiczny Contigo Transit Metra 0,47 l matte black (417-008)

149,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kubek termiczny Contigo Transit Metra 0,47 l matte black

Contigo Transit Metra 470 ml to outdoorowy kubek termiczny z wygodnym systemem AutoSeal oraz mechanizmem blokującym działanie przycisku, chroniącym przed przypadkowym rozszczelnieniem kubka.

Kubek dedykowany dla miłośników turystyki i outdooru
opatentowana technologia AutoSeal, zapewnia 100% szczelność i wyjątkową wygodę użytkowania
stalowa konstrukcja o podwójnych ściankach z próżnią techniczną gwarantuje utrzymanie ciepła przez 5 godzin, niskiej temperatury do 12 godzin
obrót wieczka blokuje przycisk
wygodna obsługa jedną ręką
antypoślizgowa podstawa
zbiorniczek przejściowy zaprojektowany specjalnie do gorących napojów
zdejmowane wieczko oraz korek można myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce
produkt wolny od bisfenolu

AutoSeal® to bardzo trwały i niezawodny system, który odpowiada za zachowanie 100% szczelności oraz wyjątkowo wygodne użytkowanie. Obsługa jest niezwykle prosta i ogranicza się do operowania jednym dużym przyciskiem. Wciskasz - pijesz, puszczasz - zamykasz i uszczelniasz kubek. Zmodernizowana zakrętka posiada blokadę, która chroni przez przypadkowym wciśnięciem przycisku podczas przenoszenia w tobie lub plecaku. AutoSeal® to system obsługiwany jedną ręką, dlatego z kubka możemy korzystać niemal wszędzie, w samochodzie, komunikacji miejskiej, biurze oraz na szlaku turystycznym.

Kubek ma stalowe, podwójne ścianki oddzielone przestrzenią, z której usuwa się powietrze. Powstała w ten sposób próżnia techniczna odpowiada za zdolność izolacji termicznej napoju. W efekcie kubek utrzymuje zarówno wysoką jak i niską temperaturę (ciepło do 5 godzin, zimno do 12 godzin)  a my możemy cieszyć się smakiem domowej kawy lub herbaty w drodze do pracy lub podróży.

Projektanci szczególny nacisk położyli na łatwość i wygodę mycia kubka. Dlatego korek ma otwartą konstrukcję, pozbawioną zabudowanych przestrzeni i zakamarków, nie ma także mechanizmów i części, które można zgubić lub uszkodzić. Nakrętkę możemy myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce - tak prosto jak nigdy wcześniej.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij