Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Książka Kilian Jornet. Niewidzialne granice - Kilian Jornet

Kod SKU: 9788379244829
Kod EAN: 5908262173072
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
29,00 zł
Kiedy pogoda za oknem nie pozwala na realizację swoich pasji, poświęć czas na książki. Może być równie pasjonujący! Zdobądź nową wiedzę i zapewnij sobie wiele godzin mocnych wrażeń. [Książka] to obowiązkowa pozycja w Twojej biblioteczce! Przekonaj się o tym i zamów ją już teraz!

Książka Kilian Jornet. Niewidzialne granice to druga książka wybitnego biegacza długodystansowego, skialpinisty i kolarza górskiego Kiliana Jorneta.


Jeśli nie marzymy, jesteśmy martwi

W 2012 roku Jornet i jego wieloletni górski kompan Stephane Brosse przeprawiali się przez Masyw Mont Blanc. Przejście zakończyło się tragicznie. Śmierć Brosse’a odcisnęła piętno na życiu Kiliana: bezradny i dręczony wyrzutami sumienia postanowił poszukać ukojenia w tym, co kocha najbardziej – w górach. Porzucił wszystko i wszystkich, by w najodleglejszych szczytach Nepalu odnaleźć spokój.


Im więcej kilometrów, tym lepiej

Niewiarygodne wspinaczki, niebezpieczne zejścia, wyzwania, ryzyko i śmiertelne zagrożenia. W trakcie tej wyprawy słowa, cisza i wspomnienia nabierają nowego sensu. Kilian Jornet w przejmujący i szczery sposób zachęca nas do wyruszenia w daleką podróż i pokonania niewidzialnych granic, które oddzielają smutek od szczęścia i życie od śmierci.


"Szczera, intymna opowieść o lęku i odwadze, o bólu i ekstatycznym szczęściu, o cienkiej jak nitka granicy w obliczu podejmowania właściwej bądź fatalnej w skutkach decyzji. Nieustanne dywagowanie nad istotą wolności i zniewolenia."

Bartosz Andrzejewski – portalgorski.pl


"Jornet to sportowiec wyjątkowy, nie tylko za sprawą mistrzowskiej klasy. Wyjątkowy jest także dlatego, że swoją pasją do gór i natury oraz umiłowaniem „niepotrzebnych zwycięstw” potrafi się pięknie i mądrze dzielić za pomocą pióra. Polecam."

Wojciech Słowakiewicz – wspinanie.pl


"Osobista, chwilami poetycka, jednocześnie niezwykle inspirująca opowieść o przesuwaniu granic, z którymi tak naprawdę mierzymy się wszyscy."

Aneta Żukowska – Outdoor Magazyn

Więcej informacji
Kod SKU9788379244829
ProducentSQN
Kod EAN5908262173072
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Książka Kilian Jornet. Niewidzialne granice - Kilian Jornet