Krzesiwo BCB "Ranger"

19,90 zł
Opis

Szczegóły

Jeśli w terenie wystąpi nagła potrzeba wzniecenia ognia, jedynym narzędziem umożliwiającym gwarantowaną skuteczność jest Krzesiwo BCB "Ranger". Bez względu na to, czy wyruszamy na polowanie, łowienie ryb, kilkudniowy rekreacyjny wypad w dzikie ostępy, źródło ognia stanowi składnik wyposażenia, bez jakiego po prostu nie można się obyć.


Mocne potarcie zawartą w składzie blaszką o idealnie wyprofilowany pręt krzesiwa spowoduje snop iskier o temperaturze osiągającej do 3000° C. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako urządzenie do zapalania gazowych kuchenek turystycznych, jak i przyrząd przydatny do zapalenia ogniska w nieprzyjaznym, wilgotnym środowisku leśnym. Elegancja, wytrzymałość i precyzja wyprodukowania powodują, że BCB "Ranger" nie zawiedzie najbardziej wytrawnych survivalowców i sprawdzi się u początkujących tropicieli przygód. Ponadto, dołączona blaszka może być używana jako przecinak lub piłka.

Najważniejsze cechy Krzesiwa BCB "Ranger" to:
- trwałość – solidność wykonania gwarantuje długowieczność narzędzia oraz wytrzymałość na uderzenia,
- wygodna i łatwa obsługa – krzesiwem potrafią bez problemu posługiwać się początkujący, jednak produkt nie zawiedzie także zaawansowanych survivalowców,
- użycie największej klasy wyrobów – elegancki wygląd powoduje, iż korzystanie z krzesiwa jest doskonałą przyjemnością.


Prezentowany przez nas produkt należy do standardowego wnętrza każdego, kto zapuszcza się do lasu – zarówno naturszczyka, jak i zaprawionego w bojach profesjonalisty. Jeśli zależy Państwu na stosowaniu z dobrych urządzeń, Krzesiwo BCB „Ranger” to najdoskonalszy wybór.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- długość: 76mm
- waga: 15g
Opinie

Opinie o Krzesiwo BCB "Ranger"

dobry produkt
produkt bardzo dobrze działa. idealne do odpalania kuchenek gazowych (turystycznych)
Ocena
chris (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij