Krzesiwo BCB "Ranger"

19,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Gdy w terenie zajdzie nagła potrzeba rozpalenia ognia, jedynym narzędziem gwarantującym stuprocentową skuteczność jest Krzesiwo BCB "Ranger". Bez względu na to, czy ruszamy na polowanie, łowienie ryb, kilkudniowy rekreacyjny wypad w dzikie ostępy, źródło ognia stanowi element wyposażenia, bez którego po prostu nie można się obyć.

Mocne potarcie zawartą w zestawie blaszką o idealnie wyprofilowany pręt krzesiwa wywoła snop iskier o temperaturze osiągającej do 3000° C. Sprawdzi się idealnie zarówno jako narzędzie do odpalania gazowych kuchenek turystycznych, jak i przyrząd potrzebny do rozpalenia ogniska w nieprzyjaznym, wilgotnym środowisku leśnym. Elegancja, trwałość i staranność wykonania sprawiają, że BCB "Ranger" nie zawiedzie najbardziej wytrawnych survivalowców i sprawdzi się u początkujących poszukiwaczy przygód. Dodatkowo, dołączona blaszka może być wykorzystywana jako przecinak czy piłka.

Najważniejsze cechy Krzesiwa BCB "Ranger" to:
- trwałość – staranność wykonania zapewnia długowieczność narzędzia i odporność na uderzenia,
- wygodna i łatwa obsługa – krzesiwem mogą bez problemu posługiwać się początkujący, ale produkt nie zawiedzie również zaawansowanych survivalowców,
- wykorzystanie najwyższej jakości materiałów – elegancki wygląd sprawia, że korzystanie z krzesiwa jest czystą przyjemnością.

Prezentowany przez nas produkt należy do podstawowego wyposażenia każdego, kto zapuszcza się do lasu – zarówno naturszczyka, jak i zaprawionego w bojach profesjonalisty. Jeśli zależy Państwu na korzystaniu z niezawodnych narzędzi, Krzesiwo BCB „Ranger” to najlepszy wybór.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- długość: 76mm
- waga: 15g
Recenzje