Karabinek szturmowy AEG Sig Sauer 556 - tan (280939)

999,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Elektryczna replika karabinka szturmowego Sig Sauer 556 wykonana jest z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus, lufa zewnętrzna, prowadnica kolby oraz drobne elementy montażowe wykonano z metalu. Z tworzywa wykonano chwyt pistoletowy, magazynek, kolbę oraz chwyt przedni. Na karabinek naniesione zostały licencjonowane oznaczenia firmy Sig Sauer.

Sig 556 wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Na grzbietowej szynie RIS umieszczony został przeziernik typu flip-up.

Standardowy tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku. Dodatkowo karabinek przystosowany jest do korzystania ze standardowych magazynków typu M4/M16.

Sercem repliki jest metalowy gearbox v3 wyposażony w stalowe zębatki. Długa lufa i metalowe podzespoły pozwalają replice osiągnąć prędkość wylotową rzędu 390 FPS, dzięki czemu karabinek idealnie nadaje się do walki na średnim dystansie.

Do karabinka dołączone zostały dwa magazynki Hi-cap, w których mieści się po 400 kulek. Są one połączone dedykowaną zapinką, jednak po rozpięciu można ich używać osobno.

W zestawie znajduje się:
- replika
- 2x magazynek Hi-cap,
- akumulator,
- ładowarka.

Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 930 mm
Waga: 3850 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 390 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 400 kulek
Producent: Cybergun, Francja

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij