GF.SPE-01-035099_0.jpg

Karabinek ASG Specna Arms SA-C12 CORE - Czarna (SPE-01-035099)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek ASG Specna Arms SA-C12 CORE - Czarna (SPE-01-035099)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.SPE-01-035099
EAN: 5902543988188
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
739,99 zł

Replika karabinka SA-C12 CORE

Specna Arms wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje linię CORE - wyjątkową serię replik, która wprowadza nową jakość na rynku. 

Atrakcyjna cena w połączeniu z innowacyjnym system wymiany sprężyny oraz wysokiej jakości materiałami sprawia, że jest to seria zarówno dla początkujących jak i doświadczonych airsoftowych graczy.

  

Korpus, prowadnicę wraz z mieszczącą akumulator powiększoną kolbę typu SF jak i chwyt pistoletowy wytworzono z polimerowego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem nylonowym.

Pozostałe części składowe takie jak np. lufa, front RIS, tłumik płomienia, powiększona rączka przeładowania i montaż zawieszenia taktycznego zostały wykonane z metalu (ze stali wykonano wszelkie śruby, piny, okno wyrzutu łusek oraz atrapę zamka)

Na korpusie naniesione zostały oznaczenia oraz nr seryjny. Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. 

Replika została bardzo dobrze spasowana użytkownik nie uświadczy żadnych luzów pomiędzy dolną a górną częścią korpusu. 

 

Zastosowanie korpusu z lekkiego tworzywa pozwoliło na zmniejszenie wagi, przez co doskonale sprawdzi się ona przy dynamicznych rozgrywkach lub przy długotrwałych milslimach.

Co więcej wzmocnienie włóknem szklanym sprawia, że korpus jest również wytrzymalszy od polimerowych oraz metalowych korpusów. 

W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, ESA Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi

- wystarczy odkręcić prowadnicę kolby aby ukazał się dostęp wymiany sprężyny bez konieczności wyciągania, czy rozkładania gearboxa.

 

Replika została w pełni przystosowana do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~380 FPS gwarantowanej przez zamontowaną fabrycznie sprężynie główną,

replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90,

co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.

Gearbox skrywa 8-milimetrowe łożyska ślizgowe oraz osadzone na nich wypodkładkowane stalowe zębatki.

 

Układ zabezpieczony jest przy pomocy czterech zapadek przeciwpowrotnych. Lekki, wykonany z poliwęglanowego tworzywa sztucznego tłok zaopatrzony został w pełną stalową listwę zwiększającą jego wytrzymałości.

Zastosowano tu również cylinder typu 2 oraz stalowy przerywacz. Wytrzymałość części pozwala na współpracę ze sprężynami M140.

Dokładnie wykonana komora rotacyjna Rotary Hop-Up doskonale współgra z wysokiej jakości lufą precyzyjną o przekroju 6,03mm. Zastosowanie lufy precyzyjnej pozytywnie wpływa na zasięg i celność repliki.

Pamiętać trzeba o używaniu wysokiej jakości kulek. 

Replika wyposażona została w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz front w systemie M-Lok z trzema odcinkami szyn RIS. Na górnej szynie zostały założone składane przyrządy celownicze, które nie kolidują z optoelektronicznymi urządzeniami celowniczymi.

Standardowy tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.

W zestawie znajduje się magazynek hi-cap S-MAG o pojemności aż 380 kulek. S-MAG to ekskluzywny magazynek polimerowy zaprojektowany przez Specna Arms.

Na uwagę zwraca charakterystyczna faktura złożona z logotypów Specna Arms. S-mag zapewnia bezproblemowe podawanie kulek, nawet przy wysokim ROF.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- dodatkowa sprężyna główna M90
- instrukcja obsługi
- certyfikat QC

Więcej informacji
Kod SKUGF.SPE-01-035099
ProducentSPECNA ARMS
EAN5902543988188
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z SPECNA ARMS
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com